- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- Samsung
- Samsung 27" LS27F320GA (ID: 832630)
Монитор Samsung 27" LS27F320GA LS27F320GAUXEN
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Размер: 27"
Тип: IPS
Технология: LED
Резолюция: 1920x1080
Време на реакция: 5ms
Честота: 120 Hz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
2 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 832630
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Купи в комплект и спести
-
Samsung 27" LS27F320GA+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:12200 €/23861 лв.
Характеристики
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тип | IPS |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | LED |
| Време на реакция | 5ms |
| Яркост | 250cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | Mega Contrast |
| Ъгъл на виждане | 178° / 178° |
| Честота | 120 Hz |
| Аудио | Не |
| HDMI | 2x HDMI |
| Цвят | Black |
| Други характеристики | Eye Care Technology, Flicker Free |
| Вертикално завъртане | Не |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тегло | 4.3 kg |
| Накланяне | -2 ~ 20 |
| Размер | 27 inches |
| Повърхност | Anti-Glare |
| Гама | 16.7 милиона |
| Консумация | 13.8 W |
| Видео портове | 2 x HDMI |
| Хоризонтално завъртане | Не, +45° ~ -45° |
| Регулиране височина | Не |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Енергиен клас | Class D |
| Адаптивна синхронизация | Standard |
| Извит | Flat |
| Код на продукта | LS27F320GAUXEN |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Samsung Electronics Romania-Bulgari 115 M Tzarigradsko shausse Blvd. 1784 Sofia, BG |
| Уебсайт | https://www.samsung.com/bg/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив