- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- Samsung
- Odyssey G5
- Samsung 27" Odyssey G5 27FG502 (ID: 870440)
Монитор Samsung 27" Odyssey G5 27FG502 LS27FG502EUXEN
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Размер: 27"
Тип: Fast IPS
Технология: LED LCD
Резолюция: 2560x1440
Време на реакция: 1 ms (grey-to-grey)
Честота: 180 Hz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
2 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 870440
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Купи в комплект и спести
-
Samsung 27" Odyssey G5 27FG502+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:17500 €/34227 лв.
Характеристики
| Приложение | За Програмиране , Геймърски , За Графичен Дизайн , Професионални |
| Серия | Odyssey G5 |
| Резолюция | 2560x1440 |
| Тип | Fast IPS |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | LED LCD |
| Разстояние между пикселите | 0.2335 mm |
| Време на реакция | 1 ms (grey-to-grey) |
| Яркост | 300 cd/m² |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 1 000:1 |
| Ъгъл на виждане | 178° / 178° |
| Честота | 180 Hz |
| HDMI | 1 x HDMI 2.0 |
| Display port | 1 x DisplayPort 1.2 |
| Стандарти | HDCP 2.2 |
| Размери | 61.4 cm x 25.02 cm x 51.78 cm - with stand |
| Цвят | Black |
| Контраст | 1000:1 |
| Вертикално завъртане | 184 |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тегло | 4.1 kg |
| Накланяне | -3/+25 |
| Размер | 27" |
| Интерфейс | DisplayPort 1.2 (HDCP 2.2) HDMI (HDCP 2.2) Headphones (mini-jack) |
| Наситеност на цветовете | 16.7 million colours |
| Повърхност | Anti-Glare |
| Гама | 99% sRGB |
| Хоризонтален ъгъл на изглед | 178 |
| Вертикален ъгъл на изглед | 178 |
| Функции |
Eye Saver Mode
Eco Saving Plus Flicker Free technology Image Size Off Timer Plus Black eQualizer Virtual AIM Point Super Arena gaming experience Auto Source Switch+ |
| Консумация | 21 Watt |
| Максимална консумация на енергия | 48 Watt |
| Консумация на енергия в режим на готовност | 0.5 Watt |
| Включени кабели | 1 x DisplayPort cable 1 x HDMI cable |
| Ергономични свойства | Tilt, swivel, pivot (rotation), height |
| Минимална работна температура | 10 °C |
| Максимална работна температура | 40 °C |
| Максимална работна влажност | 10 - 80% (non-condensing) |
| Хоризонтално завъртане | 90 |
| Регулиране височина | 105 mm |
| Енергиен клас | Class E |
| Годишна консумация на енергия | 31 kWh |
| Технология за подсветката | LED backlight |
| Адаптивна синхронизация | AMD FreeSync |
| Извит | Flat |
| Енергиен клас в HDR | Class G |
| Консумация на енергия в SDR | 21 kWh/1000h |
| Консумация на енергия в HDR | 36 kWh/1000h |
| Консумация на енергия в изключен режим | 0.3 Watt |
| HDR формат | HDR10 |
| Gaming | Да |
| Код на продукта | LS27FG502EUXEN |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Samsung Electronics Romania-Bulgari 115 M Tzarigradsko shausse Blvd. 1784 Sofia, BG |
| Уебсайт | https://www.samsung.com/bg/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив