Монитор Samsung 27" Odyssey G7 27FG702 LS27FG702EUXEN
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Размер: 27"
Тип: IPS
Технология: LED
Резолюция: 3840x2160
Време на реакция: 1ms
Честота: 360Hz
(0)
Купи и събери
5 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 870439
Вземи супер отстъпка:
Купи в комплект и спести
Samsung 27" Odyssey G7 27FG70+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
Характеристики
| Приложение | За Програмиране , Геймърски |
| Серия | Odyssey G7 |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | LED |
| Разстояние между пикселите | 0.229 мм |
| Време на реакция | 1ms |
| Яркост | 350cd/m2 |
| Честота | 360Hz |
| Аудио | Не |
| HDMI | 2 x HDMI 2.1 |
| Display port | 1 x DisplayPort 1.4 |
| USB | 2 x USB 3.2 Downstream 1 x USB Type-B Upstream |
| Цвят | Black |
| Други характеристики | G-SYNC Compatible, FreeSync Premium, Low Blue Light, HDR10+ Gaming |
| USB hub | 2 USB Type-A, USB Type-B |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тегло | 4.9 kg |
| Накланяне | -2° ~ 25° |
| Размер | 27 inches |
| Повърхност | Anti-Glare |
| Гама | 1.07 билиона |
| Консумация | 25 W |
| Видео портове | HDMI, DisplayPort |
| Допълнителни портове | 1 x Earphone Jack |
| Регулиране височина | 120 mm |