- Samsung 32" LS32D700EAUXEN S70D (ID: 770244)
Монитор Samsung 32" LS32D700EAUXEN S70D LS32D700EAUXEN
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Размер: 32"
Тип: VA
Технология: LED
Резолюция: 3840x2160
Време на реакция: 5ms
Честота: 60Hz
(0)
Купи и събери
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 770244
Вземи супер отстъпка:
Купи в комплект и спести
Samsung 32" LS32D700EAUXEN S70+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
Характеристики
| Приложение | За Програмиране , За Графичен Дизайн , Професионални , За дома и офиса |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Тип | VA |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | LED |
| Разстояние между пикселите | 0.184 мм |
| Време на реакция | 5ms |
| Яркост | 350cd/m2 |
| Динамичен контраст | Mega Contrast |
| Честота | 60Hz |
| HDMI | 1x HDMI 2.0 |
| Display port | 1x DisplayPort 1.2 |
| Стандарти | TCO Certified, Windows11 |
| Размери | 71.39 cm x 18 cm x 50.16 cm - with stand |
| Цвят | Black |
| Други характеристики | Eye Saver Mode, Picture-By-Picture, Adaptive Picture |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тегло | 5.9 kg |
| Накланяне | -2° ~ 25° |
| Размер | 32 inches |
| Интерфейс | DisplayPort HDMI Headphones (mini-jack) |
| Аксесоари | Кабел HDMI Захранващ кабел 1.5 м |
| Наситеност на цветовете | 1.07 billion colours |
| Повърхност | Anti-Glare |
| Вид на пикселите | Dot Pitch |
| Гама | 99% sRGB |
| Хоризонтален ъгъл на изглед | 178 |
| Функции |
Picture by picture
| Захранване | Захранващ модул |
| Местоположение на захранването | Вътрешен |
| Минимална входна честота | 50 Hz |
| Минимално входно напрежение | 100 V |
| Максимално входно напрежение | 240 V |
| Консумация | 31 Watt |
| Максимална консумация на енергия | 100 W |
| Консумация на енергия в режим на готовност | 0.5 Watt |
| Включени кабели | 1 x HDMI cable |
| Опции за монтиране | Възможност за монтиране на стена Регулиращ се наклон на дисплея |
| Ергономични свойства | Tilt |
| Multi-channel preview | Picture-by-Picture (PBP), Picture-in-Picture (PIP) |
| Височина | 424.7 мм, 501.6 мм |
| Ширина | 713.9 мм, 713.9 мм |
| Дълбочина | 41.8 мм, 180 мм |