- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- Samsung
- Samsung 32" LS32FM700 (ID: 847850)
Монитор Samsung 32" LS32FM700 LS32FM700UUXDU
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Размер: 32"
Тип: VA
Технология: LED
Резолюция: 3840x2160
Време на реакция: 4ms
Честота: 60Hz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
5 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 847850
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Купи в комплект и спести
-
Samsung 32" LS32FM700+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:45900 €/89773 лв.
Характеристики
| Приложение | За дома и офиса |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Тип | VA |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | LED |
| Време на реакция | 4ms |
| Яркост | 300cd/m2 |
| Статичен контраст | 3 000:1 |
| Динамичен контраст | 3 000:1 |
| Ъгъл на виждане | 178° / 178° |
| Честота | 60Hz |
| Аудио | 10W, Adaptive Sound + |
| HDMI | 2x HDMI |
| USB | 1x USB type-C (65W) |
| Стандарти | CEC, HDCP 2.2 |
| Размери | 71.61 cm x 19.35 cm x 51.7 cm - with stand |
| Цвят | Black |
| Други характеристики | Security lock slot (cable lock sold separately), screen mirroring |
| Контраст | 3000:1 |
| USB hub | 3 USB |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тегло | 6.5 kg |
| Накланяне | -2° ~ 22° |
| Размер | 32 inches |
| Интерфейс | HDMI (ARC) HDMI USB-C upstream (power up to 65W) 3 x USB 2.0 downstream (Type A) |
| Аксесоари | Remote control |
| Наситеност на цветовете | 1 billion colours |
| Повърхност | Anti-Glare |
| Гама | 72% NTSC (CIE 1976) |
| Хоризонтален ъгъл на изглед | 178 |
| Вертикален ъгъл на изглед | 178 |
| Функции |
Far-field voice interaction
Mobile to Screen Mirroring Sound Mirroring Tap View MultiView Smart Calibration Remote Access Eye Saver Mode Flicker Free technology Image Size Virtual AIM Point Game Bar 2.0 Gaming Hub Auto Source Switch+ Adaptive Picture Ultrawide Game View Adaptive Sound+ Factory Calibration Samsung Knox Security AI Picture Optimizer Active Voice Amplifier Pro AI Vision IoT Hub |
| Консумация | 32.4 Watt |
| Максимална консумация на енергия | 150 Watt |
| Консумация на енергия в режим на готовност | 0.5 Watt |
| Включени кабели | 1 x HDMI cable |
| Сигурност | Kensington security slot |
| Тип говорители | Speakers - stereo |
| Мощност на високоговорителите | 10 Watt |
| Ергономични свойства | Tilt |
| Вградени устройства | Wi-Fi, Bluetooth 5.2 adapter, USB 2.0/USB-C hub |
| Софтуер |
Bixby Voice Assistant
Samsung TV Plus Alexa SmartThings Samsung Multi Control Apple AirPlay Intel Wireless Display |
| Минимална работна температура | 10 °C |
| Максимална работна температура | 40 °C |
| Максимална работна влажност | 10 - 80% (non-condensing) |
| Енергиен клас | Class F |
| Технология за подсветката | LED backlight |
| Адаптивна синхронизация | Standard |
| Извит | Flat |
| Енергиен клас в HDR | Class G |
| USB power delivery | 65 Watt |
| Консумация на енергия в SDR | 32 kWh/1000h |
| Консумация на енергия в HDR | 60 kWh/1000h |
| HDR формат | HDR10 |
| Gaming | Не |
| Код на продукта | LS32FM700UUXDU |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Samsung Electronics Romania-Bulgari 115 M Tzarigradsko shausse Blvd. 1784 Sofia, BG |
| Уебсайт | https://www.samsung.com/bg/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив