- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- Samsung
- Odyssey G8
- Samsung 32'' Odyssey OLED G8 (ID: 822264)
Монитор Samsung 32'' Odyssey OLED G8 LS32FG810SUXEN
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Размер: 32"
Тип: Quantum Dot OLED
Технология: QD OLED
Резолюция: 3840x2160
Време на реакция: 0.03 ms (GTG)
Честота: 240 Hz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
14 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 822264
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Купи в комплект и спести
-
Samsung 32'' Odyssey OLED G8+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:1 30900 €/2 56018 лв.
Характеристики
| Приложение | Геймърски |
| Серия | Odyssey G8 |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Тип | Quantum Dot OLED |
| Съотношение | Wide, 16:9 |
| Технология | QD OLED |
| Разстояние между пикселите | 0.229 мм |
| Време на реакция | 0.03 ms (GTG) |
| Яркост | 260 cd/m² |
| Статичен контраст | 1000:1 |
| Динамичен контраст | 1000000:1 |
| Ъгъл на виждане | 178°/178° |
| Честота | 240 Hz |
| Аудио | Не |
| HDMI | 2x HDMI 2.1 |
| Display port | 1x DisplayPort 1.4 |
| USB | 2 x USB 3.2 Downstream, 1 x USB Type-B Upstream |
| Стандарти | UL |
| Размери | 71.97 cm x 26.35 cm x 58.46 cm - with stand |
| Цвят | Сребрист |
| Други характеристики |
Low Blue Light
Flicker-Free FreeSync Premium Pro HDR10+ Gaming |
| Контраст | 1000000:1 |
| Вертикално завъртане | +90° ~ -90° |
| USB hub | 2 USB Type-A, USB Type-B |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тегло | 8.4 kg |
| Накланяне | -2.0˚ ~ 25.0˚ |
| Размер | 32" |
| Интерфейс |
1 x DisplayPort 1.4
1 x Audio Out 2 x USB 3.2 Downstream 1 x USB Type-B Upstream 2 x HDMI 2.1 |
| Аксесоари |
Кабел HDMI
Кабел DisplayPort Захранващ кабел 1.5 м |
| Наситеност на цветовете | 1 billion colours |
| Повърхност | Anti-Glare |
| Гама | 1.07 билиона |
| Хоризонтален ъгъл на изглед | 178 |
| Вертикален ъгъл на изглед | 178 |
| Плътност на пикселите | 166 |
| Функции |
Screen saver
Black eQualizer Flicker Free technology Energy Saver Image Size Eye Saver Mode Factory Tunning Factory Calibration Report Off Timer Plus Super Arena Gaming UX Auto Source Switch+ Ultrawide Game View ergonomic stand PIP support Virtual AIM Point Core lighting+ design Samsung OLED Safeguard+ HDR10+ Gaming |
| Консумация | 38 W |
| Максимална консумация на енергия | 180 Watt |
| Консумация на енергия в режим на готовност | 0.5 Watt |
| Включени кабели | 1 x HDMI cable 1 x DisplayPort cable |
| Опции за монтиране | Възможност за монтиране на стена Завъртане на дисплея на 90 градуса (портрет) Завъртaне около оста си Регулираща се по височина Регулиращ се наклон на дисплея |
| Ергономични свойства | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Вградени устройства | USB 3.2 Gen 1 hub |
| Минимална работна температура | 10 °C |
| Максимална работна температура | 40 °C |
| Максимална работна влажност | 10 - 80% (non-condensing) |
| Видео портове | 2 x HDMI, Display port 1.4 (DSC) x1 |
| Допълнителни портове | 1 x Earphone Jack |
| Хоризонтално завъртане | +30° ~ -30° |
| Регулиране височина | до 120 mm |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Енергиен клас | Class G |
| Годишна консумация на енергия | 56 kWh |
| Технология за подсветката | Quantum Dot technology |
| Адаптивна синхронизация | FreeSync |
| Извит | Flat |
| Енергиен клас в HDR | Class G |
| Консумация на енергия в SDR | 38 kWh/1000h |
| Консумация на енергия в HDR | 46 kWh/1000h |
| Консумация на енергия в изключен режим | 0.3 Watt |
| HDR certification | DisplayHDR 400 True Black |
| Gaming | Да |
| Код на продукта | LS32FG810SUXEN |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Samsung Electronics Romania-Bulgari 115 M Tzarigradsko shausse Blvd. 1784 Sofia, BG |
| Уебсайт | https://www.samsung.com/bg/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив