Монитор Samsung 32'' Smart M7 M70D LS32DM702UUXDU
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Размер: 32"
Тип: LCD
Технология: VA
Резолюция: 3840x2160
Време на реакция: 4 ms
Честота: 60 Hz
(0)
Купи и събери
4 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 745827
Вземи супер отстъпка:
Купи в комплект и спести
Samsung 32'' Smart M7 M70D+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
Характеристики
| Приложение | За дома и офиса |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Тип | LCD |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | VA |
| Разстояние между пикселите | 0.184 мм |
| Време на реакция | 4 ms |
| Яркост | 250 cd/m^2 |
| Честота | 60 Hz |
| Аудио | 10 W |
| HDMI | 2 x HDMI 2.0 |
| USB | 3 x USB 2.0, 1 x USB Type-C |
| Стандарти | VESA FDMI |
| Цвят | Black |
| Други характеристики | SMART, Remote Control, Bluetooth |
| USB hub | 2 USB 2.0 |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100x100mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Накланяне | Tilt |
| Размер | 32" |
| Аксесоари |
Дистанционно управление
Ръководство за употреба |
| Наситеност на цветовете | 1.0B |
| Повърхност | Anti-Glare |
| Вид на пикселите | Dot Pitch |
| Хоризонтален ъгъл на изглед | 178 ° |
| Функции |
Flicker-free Technology
UHD HDR10 Eye Saver Mode Smart Service |
| Захранване | Захранващ модул |
| Минимално входно напрежение | 100 V |
| Максимално входно напрежение | 240 V |
| Включени кабели | Захранващ кабел |
| Опции за монтиране | Десктоп/За монтаж на стена |
| Тип говорители | Стерео |
| Мощност на високоговорителите | 5 W |
| Ергономични свойства | Tilt, Height Adjustable |
| Вградени устройства |
Wi-Fi Adapter
Bluetooth |
| Минимална работна влажност | 10 % |
| Максимална работна влажност | 80 % |