- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- Samsung
- Samsung 32DG802 32" Odyssey SMART OLED G8 (ID: 763126)
Монитор Samsung 32DG802 32" Odyssey SMART OLED G8 LS32DG802SUXDU
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Размер: 32"
Тип: Quantum Dot OLED
Технология: QD OLED
Резолюция: 3840x2160
Време на реакция: 0.03 ms (grey-to-grey)
Честота: 240 Hz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
10 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 763126
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Купи в комплект и спести
-
Samsung 32DG802 32" Odyssey SM+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:97900 €/1 91476 лв.
Характеристики
| Приложение | Геймърски |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Тип | Quantum Dot OLED |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | QD OLED |
| Разстояние между пикселите | 0.1845 mm |
| Време на реакция | 0.03 ms (grey-to-grey) |
| Яркост | 250 cd/m² |
| Статичен контраст | 1000:1 |
| Динамичен контраст | 1000000:1 |
| Ъгъл на виждане | 178°/178° |
| Честота | 240 Hz |
| Аудио | 2 x 5W |
| HDMI | 2 HDMI |
| Display port | DisplayPort |
| USB | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Стандарти | CEC, HDCP 2.2, UL Glare Free |
| Размери | 71.97 cm x 26.35 cm x 58.46 cm - with stand |
| Цвят | Silver |
| Други характеристики | Screen mirroring |
| Контраст | 1000000:1 |
| Вертикално завъртане | 184 |
| USB hub | 2 USB 3.0 |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тегло | 8.4 kg |
| Накланяне | -2/+25 |
| Размер | 32" |
| Интерфейс | 2 x HDMI (HDCP 2.2) DisplayPort 1.4 (HDCP 2.2) 2 x USB 3.0 downstream USB 3.0 upstream |
| Аксесоари | Remote control |
| Наситеност на цветовете | 1 billion colours |
| Повърхност | Anti-Glare |
| Вид на пикселите | Dot Pitch |
| Гама | 99% DCI-P3 (CIE 1976) |
| Хоризонтален ъгъл на изглед | 178 |
| Вертикален ъгъл на изглед | 178 |
| Функции |
MultiView
Mega Dynamic Contrast Ratio Flicker Free technology Image Size Factory Calibration Eye Saver Mode Off Timer Plus Quantum Dot Technology Auto Source Switch+ Adaptive Picture Ultrawide Game View Tap View Sound Mirroring CoreSync lighting design Game Bar 2.0 Virtual AIM Point Mobile to Screen Mirroring Gaming Hub Workspace My Contents Smart Calibration Adaptive Sound Pro Game bar Samsung OLED Safeguard+ Active Voice Amplifier Pro Dynamic Black Equaliser AI Motion Enhancer Pro NQ8 AI Gen3 processor HDR10+ Gaming |
| USB 3.0 | 2 |
| Захранване | Захранващ модул |
| Местоположение на захранването | Вътрешен |
| Минимална входна честота | 50 Hz |
| Максимална входна честота | 60 Hz |
| Минимално входно напрежение | 100 V |
| Максимално входно напрежение | 240 V |
| Консумация | 47 Watt |
| Максимална консумация на енергия | 180 Watt |
| Консумация на енергия в режим на готовност | 0.5 Watt |
| Включени кабели | 1 x HDMI cable 1 x DisplayPort cable 1 x USB 3.0 |
| Опции за монтиране | Десктоп/За монтаж на стена |
| Тип говорители | Speakers |
| Мощност на високоговорителите | 10 Watt |
| Ергономични свойства | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Вградени устройства | Wi-Fi, USB 3.0 hub, Bluetooth 5.2 adapter |
| Софтуер |
Intel Wireless Display
Alexa SmartThings Samsung TV Plus Bixby Voice Assistant |
| Минимална работна температура | 0 °C |
| Максимална работна температура | 40 °C |
| Минимална работна влажност | 10 % |
| Максимална работна влажност | 10 - 80% (non-condensing) |
| Височина | 414.7 мм, 584.6 мм |
| Ширина | 719.7 мм, 719.7 мм |
| Дълбочина | 49.2 мм, 263.5 мм |
| Видео портове | 2 x HDMI, Display port 1.4 (DSC) x1 |
| Допълнителни портове | 1 x Earphone Jack |
| Хоризонтално завъртане | 60 |
| Регулиране височина | 120 mm |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Енергиен клас | Class G |
| Годишна консумация на енергия | 69 kWh |
| Адаптивна синхронизация | AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-SYNC Compatible |
| Извит | Flat |
| Енергиен клас в HDR | Class G |
| Консумация на енергия в SDR | 47 kWh/1000h |
| Консумация на енергия в HDR | 65 kWh/1000h |
| HDR формат | HDR10 |
| Gaming | Да |
| Код на продукта | LS32DG802SUXDU |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Samsung Electronics Romania-Bulgari 115 M Tzarigradsko shausse Blvd. 1784 Sofia, BG |
| Уебсайт | https://www.samsung.com/bg/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив