- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- Samsung
- Odyssey G7
- Samsung 37" 37FG750 Odyssey G7 (ID: 866821)
Монитор Samsung 37" 37FG750 Odyssey G7 LS37FG750EUXEN
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Размер: 37"
Тип: VA
Технология: LED LCD
Резолюция: 3840x2160
Време на реакция: 1ms
Честота: 165Hz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
8 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 866821
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Купи в комплект и спести
-
Samsung 37" 37FG750 Odyssey G7+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:76900 €/1 50403 лв.
Характеристики
| Приложение | За дома и офиса , Геймърски |
| Серия | Odyssey G7 |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Тип | VA |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | LED LCD |
| Разстояние между пикселите | 0.23 мм |
| Време на реакция | 1ms |
| Яркост | 350cd/m2 |
| Статичен контраст | 3 000:1 |
| Динамичен контраст | 3 000:1 |
| Ъгъл на виждане | 178° / 178° |
| Честота | 165Hz |
| Аудио | Не |
| HDMI | 2x HDMI 2.1 |
| Display port | 1x DisplayPort 1.4 |
| USB | 2x USB 3.2 Downstream, 1x USB Type-B Upstream |
| Стандарти | HDCP 2.2 |
| Размери | 81.6 cm x 30.38 cm x 67.44 cm - with stand |
| Цвят | Black |
| Други характеристики | 10% recycled plastic |
| Контраст | 3000:1 |
| Вертикално завъртане | 90° |
| USB hub | 2 USB Type-A, USB Type-B |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тегло | 11.2 kg |
| Накланяне | -5° ~ -20° |
| Размер | 37 inches |
| Интерфейс | 2 x HDMI DisplayPort 1.4 Headphones (mini-jack) 2 x USB 3.2 Gen 1 downstream (Type A) USB upstream (Type B) |
| Наситеност на цветовете | 1.07 billion colours |
| Повърхност | Anti-Glare |
| Гама | 90% DCI-P3, 99% sRGB |
| Хоризонтален ъгъл на изглед | 178 |
| Вертикален ъгъл на изглед | 178 |
| Функции |
HDR10+ Gaming
Energy Saver Eye Saver Mode Flicker Free technology Picture-in-Picture Image Size Off Timer Plus Black eQualizer Virtual AIM Point CoreSync lighting design Super Arena Gaming UX Auto Source Switch+ Ultrawide Game View Factory Tunning Factory Calibration Report ergonomic stand |
| Консумация | 39 Watt |
| Максимална консумация на енергия | 140 Watt |
| Консумация на енергия в режим на готовност | 0.5 Watt |
| Включени кабели | 1 x DisplayPort cable |
| Ергономични свойства | Height, swivel, tilt |
| Вградени устройства | USB 3.2 Gen 1 hub |
| Минимална работна температура | 10 °C |
| Максимална работна температура | 40 °C |
| Максимална работна влажност | 10 - 80% (non-condensing) |
| Видео портове | HDMI, DisplayPort |
| Допълнителни портове | Audio Jack |
| Хоризонтално завъртане | 40 |
| Регулиране височина | 120 mm |
| Mонтиране на стена (VESA) | 75 x 75 мм |
| Енергиен клас | Class F |
| Технология за подсветката | LED backlight |
| Адаптивна синхронизация | AMD FreeSync Premium Pro |
| Извит | Curved 1000R |
| Енергиен клас в HDR | Class G |
| Консумация на енергия в SDR | 39 kWh/1000h |
| Консумация на енергия в HDR | 125 kWh/1000h |
| Консумация на енергия в изключен режим | 0.3 Watt |
| HDR формат | HDR10+ |
| HDR certification | DisplayHDR 600 |
| Gaming | Да |
| Код на продукта | LS37FG750EUXEN |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Samsung Electronics Romania-Bulgari 115 M Tzarigradsko shausse Blvd. 1784 Sofia, BG |
| Уебсайт | https://www.samsung.com/bg/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив