- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- Samsung
- Samsung 37" LS37D800UA (ID: 832629)
Монитор Samsung 37" LS37D800UA LS37D800UAUXEN
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Размер: 37"
Тип: VA
Технология: LED LCD
Резолюция: 3840x2160
Време на реакция: 5 ms
Честота: 60 Hz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
7 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 832629
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Купи в комплект и спести
-
Samsung 37" LS37D800UA+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:60900 €/1 19110 лв.
Характеристики
| Приложение | За дома и офиса |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Тип | VA |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | LED LCD |
| Време на реакция | 5 ms |
| Яркост | 350 cd/m² |
| Статичен контраст | 3 000:1 |
| Динамичен контраст | Mega Infinity DCR |
| Ъгъл на виждане | 178° / 178° |
| Честота | 60 Hz |
| HDMI | HDMI |
| Display port | DisplayPort |
| USB | USB-C 90W |
| Стандарти | TUV Rheinland Intelligent Eye Care Certification |
| Размери | 82.39 cm x 25 cm x 64.8 cm - with stand |
| Цвят | Black |
| Други характеристики | Security lock slot (cable lock sold separately), 85% renewable plastic |
| Контраст | 3000:1 |
| Вертикално завъртане | 180 |
| USB hub | 2 USB Type-A, USB Type-B |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тегло | 8.9 kg |
| Накланяне | -5/+20 |
| Размер | 37" |
| Интерфейс | DisplayPort 1.2 (HDCP 2.2) HDMI (HDCP 2.2) Headphones (mini-jack) 3 x USB 3.0 downstream (Type A) USB-C (power up to 90W) USB upstream (Type B) LAN (RJ-45) |
| Наситеност на цветовете | 1.07 billion colours |
| Повърхност | Anti-Glare |
| Гама | 100% sRGB |
| Хоризонтален ъгъл на изглед | 178 |
| Вертикален ъгъл на изглед | 178 |
| Функции |
Picture by picture
Mega Dynamic Contrast Ratio Flicker Free technology Energy Saver Image Size Factory Calibration Eye Saver Mode Off Timer Plus Picture-in-Picture Auto Source Switch+ Adaptive Picture Easy Setup Stand |
| Консумация | 37 Watt |
| Максимална консумация на енергия | 190 Watt |
| Консумация на енергия в режим на готовност | 0.5 Watt |
| Включени кабели | 1 x HDMI cable 1 x USB-C cable |
| Сигурност | Kensington security slot |
| Ергономични свойства | Height, swivel, tilt |
| Вградени устройства | KVM Switch, USB 3.0/USB-C hub |
| Минимална работна температура | 10 °C |
| Максимална работна температура | 40 °C |
| Максимална работна влажност | 10 - 80% (non-condensing) |
| Хоризонтално завъртане | 60 |
| Регулиране височина | 120 mm |
| Енергиен клас | Class F |
| Годишна консумация на енергия | 54 kWh |
| Технология за подсветката | LED backlight |
| Адаптивна синхронизация | Standard |
| Извит | Flat |
| Енергиен клас в HDR | Class G |
| USB power delivery | 90 Watt |
| Консумация на енергия в SDR | 37 kWh/1000h |
| Консумация на енергия в HDR | 66 kWh/1000h |
| Консумация на енергия в изключен режим | 0.3 Watt |
| HDR формат | HDR10 |
| Gaming | Не |
| Код на продукта | LS37D800UAUXEN |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Samsung Electronics Romania-Bulgari 115 M Tzarigradsko shausse Blvd. 1784 Sofia, BG |
| Уебсайт | https://www.samsung.com/bg/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив