- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- Samsung
- Samsung 49" 49C950 VA DQHD 120 Hz (ID: 709174)
Монитор Samsung 49" 49C950 VA DQHD 120 Hz LS49C950UAUXEN
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Размер: 49"
Тип: VA
Технология: LED LCD
Резолюция: 5120x1440
Време на реакция: 5 ms (grey-to-grey)
Честота: 120 Hz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
10 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 709174
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Купи в комплект и спести
-
Samsung 49" 49C950 VA DQHD 120+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:95900 €/1 87564 лв.
Характеристики
| Приложение | За дома и офиса |
| Резолюция | 5120x1440 |
| Тип | VA |
| Съотношение | 32:9 |
| Технология | LED LCD |
| Разстояние между пикселите | 0.234 мм |
| Време на реакция | 5 ms (grey-to-grey) |
| Яркост | 350 cd/m² |
| Статичен контраст | 3 000:1 |
| Динамичен контраст | 3 000:1 |
| Ъгъл на виждане | 178° / 178° |
| Честота | 120 Hz |
| Аудио | 5W x 2 |
| HDMI | HDMI |
| Display port | DisplayPort |
| USB | USB Type-C (Power 90W) |
| Стандарти | TUV Rheinland Intelligent Eye Care Certification |
| Размери | 1147.6 x 568.4 x 420.5 мм |
| Цвят | Черен |
| Контраст | 3000:1 |
| USB hub | 3 USB 3.2 Gen 1 |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тегло | 15.6 кг |
| Накланяне | -2/+11 |
| Размер | 49" |
| Интерфейс |
3 x USB 3.0
2 x HDMI 2.0 Ethernet (RJ-45) 1 x DisplayPort 1.4 1 x Audio Out 1 x USB Type-C захранващ порт |
| Аксесоари |
Кабел USB Type-C
Кабел HDMI Кабел USB |
| Наситеност на цветовете | 1.07 милиарда цветове |
| Повърхност | Anti-Glare |
| Вид на пикселите | Dot Pitch |
| Гама | 115% sRGB, 92% DCI-P3 (CIE 1976) |
| Хоризонтален ъгъл на изглед | 178 |
| Вертикален ъгъл на изглед | 178 |
| Функции |
Game mode
Flicker Free Picture In Picture (PIP) Picture By Picture (PBP) HDCP Factory Calibrated Eye Saver Mode Eco Mod e Sports mode KVM switch VESA Display HDR400 Image Size Off Timer Plus Adaptive Pictur e Auto Source Switch+ Mega Infinity DCR FPS Mode RTS mode Работи с Windows 11 USB Type-C - поддържа захранване до 90W |
| USB 3.0 | 3 (USB 3.0 (Type A)); 1 (USB 3.0 (Type B)) |
| LAN порт |
|
| Захранване | Захранващ модул |
| Местоположение на захранването | Вътрешен |
| Минимална входна честота | 50 Hz |
| Максимална входна честота | 60 Hz |
| Минимално входно напрежение | 100 V |
| Максимално входно напрежение | 240 V |
| Консумация | 44 Watt |
| Максимална консумация на енергия | 210 Watt |
| Консумация на енергия в режим на готовност | 0.5 Watt |
| Включени кабели | 1 x HDMI cable 1 x USB-C cable 1 x USB-A to USB-B cable |
| Опции за монтиране |
Възможност за монтиране на стена
Завъртaне около оста си Регулираща се по височина Регулиращ се наклон на дисплея Енергиен клас: G |
| Тип говорители | Speakers - stereo |
| Мощност на високоговорителите | 5 Watt |
| Ергономични свойства | Height, swivel, tilt |
| Вградени устройства | KVM Switch, USB 3.0/USB-C hub |
| Софтуер | Easy Setting Box |
| Минимална работна температура | 10 °C |
| Максимална работна температура | 40 °C |
| Минимална работна влажност | 10 % |
| Максимална работна влажност | 10 - 80% (non-condensing) |
| Височина | 363.5 мм, 568.4 мм |
| Ширина | 1147.6 мм, 1147.6 мм |
| Дълбочина | 293.8 мм, 420.5 мм |
| Хоризонтално завъртане | 30 |
| Регулиране височина | 120 mm |
| Енергиен клас | Class G |
| Годишна консумация на енергия | 64 kWh |
| Технология за подсветката | LED backlight |
| Адаптивна синхронизация | Standard |
| Извит | Yes (1000R) |
| Енергиен клас в HDR | Class G |
| USB power delivery | 90 Watt |
| Консумация на енергия в SDR | 44 kWh/1000h |
| Консумация на енергия в HDR | 74 kWh/1000h |
| Консумация на енергия в изключен режим | 0.3 Watt |
| HDR формат | HDR400 |
| HDR certification | DisplayHDR 400 |
| Gaming | Не |
| Код на продукта | LS49C950UAUXEN |
Виж повече
Допълнителна информация
- Immersive display
Experience a new level of immersion with the Samsung ViewFinity S9's 49-inch curved screen, boasting a 1000R curvature that wraps around your field of vision for an expansive viewing experience. The Dual Quad HD resolution of 5120 x 1440 delivers crisp, detailed visuals, making it perfect for multitasking and immersive gaming. - Exceptional color accuracy
With 115% sRGB and 92% DCI-P3 color gamut coverage, the Samsung ViewFinity S9 offers vibrant and accurate colors, ensuring your projects and media shine with true-to-life hues. Whether you're editing photos, designing, or enjoying multimedia, the monitor's exceptional color fidelity makes every detail pop. - Seamless connectivity
Equipped with a versatile range of inputs including 2xHDMI, DisplayPort, and USB-C, along with a built-in KVM switch, USB 3.0/USB-C hub, and Ethernet, the Samsung ViewFinity S9 simplifies your workspace by allowing easy connection to multiple devices. The USB Power Delivery of up to 90 W supports charging laptops and mobile devices directly from the monitor, reducing cable clutter. - Ergonomic design
Adjust the Samsung ViewFinity S9 to your comfort with height, swivel, and tilt adjustments. The ergonomic stand and VESA mount compatibility ensure that you can find the perfect viewing angle and setup for your workspace, reducing strain and enhancing productivity. - Advanced visual technologies
Enjoy a superior visual experience with features like HDR400 for enhanced brightness and contrast, Adaptive Picture for optimal viewing in any lighting, and Flicker-Free technology paired with Eye Saver Mode to reduce eye strain during long work or gaming sessions. The monitor's 120 Hz refresh rate and 5 ms response time provide smooth, responsive action for gaming and video.
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Samsung Electronics Romania-Bulgari 115 M Tzarigradsko shausse Blvd. 1784 Sofia, BG |
| Уебсайт | https://www.samsung.com/bg/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив