- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- Samsung
- Samsung 49" LS49FG910 (ID: 847851)
Монитор Samsung 49" LS49FG910 LS49FG910EUXEN
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Размер: 49"
Тип: VA
Технология: DQHD
Резолюция: 5120x1440
Време на реакция: 1ms
Честота: 144Hz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
12 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 847851
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Купи в комплект и спести
-
Samsung 49" LS49FG910+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:1 15900 €/2 26681 лв.
Характеристики
| Приложение | За дома и офиса , Геймърски |
| Резолюция | 5120x1440 |
| Тип | VA |
| Съотношение | 32:9 |
| Технология | DQHD |
| Време на реакция | 1ms |
| Яркост | 350cd/m2 |
| Статичен контраст | 2 500:1 |
| Динамичен контраст | 2 500:1 |
| Ъгъл на виждане | 178° / 178° |
| Честота | 144Hz |
| HDMI | 2x HDMI 2.1 |
| Display port | 1x DisplayPort 1.4 |
| USB | 2 x USB 3.2 Downstream, 1 x USB Type-B Upstream |
| Размери | 1147.6 x 568.4 x 420.5 мм |
| Цвят | Silver |
| Други характеристики | 10% recycled plastic |
| Контраст | 2500:1 |
| USB hub | 2 USB Type-A, USB Type-B |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тегло | 15.6 kg |
| Накланяне | -2° ~ 11° |
| Размер | 49" |
| Интерфейс |
1 x DisplayPort 1.4
1 x Audio Out 2 x USB 3.2 Downstream 1 x USB Type-B Upstream 2 x HDMI 2.1 |
| Аксесоари |
Кабел DisplayPort
Захранващ кабел 1.5 м |
| Наситеност на цветовете | 1.07 милиарда |
| Повърхност | Anti-Glare |
| Гама | 92% DCI-P3 |
| Хоризонтален ъгъл на изглед | 178 |
| Вертикален ъгъл на изглед | 178 |
| Функции |
Picture In Picture (PIP)
Picture By Picture (PBP) HDCP Factory Calibrated Black Equalizer Eye Saver Mode Super Arena Gaming UX VESA Display HDR600 Off Timer Plus Low Input Lag Mode Refresh Rate Optimizor Adaptive Picture Auto Source Switch+ Mega DCR Virtual AIM Point HDR 10+ Gaming |
| Консумация | 45 Watt |
| Максимална консумация на енергия | 180 Watt |
| Консумация на енергия в режим на готовност | 0.5 Watt |
| Включени кабели | 1 x DisplayPort cable |
| Ергономични свойства | Height, swivel, tilt |
| Вградени устройства | USB 3.2 Gen 1 hub |
| Минимална работна температура | 10 °C |
| Максимална работна температура | 40 °C |
| Максимална работна влажност | 10 - 80% (non-condensing) |
| Хоризонтално завъртане | 30 |
| Регулиране височина | 120 mm |
| Енергиен клас | Class G |
| Годишна консумация на енергия | 66 kWh |
| Технология за подсветката | LED backlight |
| Адаптивна синхронизация | AMD FreeSync Premium Pro |
| Извит | Curved 1000R |
| Енергиен клас в HDR | Class G |
| Консумация на енергия в SDR | 45 kWh/1000h |
| Консумация на енергия в HDR | 118 kWh/1000h |
| Консумация на енергия в изключен режим | 0.3 Watt |
| HDR certification | DisplayHDR 600 |
| Gaming | Да |
| Код на продукта | LS49FG910EUXEN |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Samsung Electronics Romania-Bulgari 115 M Tzarigradsko shausse Blvd. 1784 Sofia, BG |
| Уебсайт | https://www.samsung.com/bg/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив