- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- Samsung
- Odyssey G9
- Samsung 49" Odyssey G9 LS49DG934 (ID: 791853)
Монитор Samsung 49" Odyssey G9 LS49DG934 LS49DG934SUXEN
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Размер: 49"
Тип: Quantum Dot OLED
Технология: OLED
Резолюция: 5120x1440
Време на реакция: 0.03 ms (GTG)
Честота: 240 Hz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
13 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 791853
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Купи в комплект и спести
-
Samsung 49" Odyssey G9 LS49DG+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:1 24900 €/2 44283 лв.
Характеристики
| Приложение | Геймърски |
| Серия | Odyssey G9 |
| Резолюция | 5120x1440 |
| Тип | Quantum Dot OLED |
| Съотношение | 32:9 |
| Технология | OLED |
| Разстояние между пикселите | 0.23 мм |
| Време на реакция | 0.03 ms (GTG) |
| Яркост | 250 cd/m² |
| Статичен контраст | 1000000:1 |
| Динамичен контраст | 1 000 000:1 |
| Ъгъл на виждане | 178°/178° |
| Честота | 240 Hz |
| Аудио | 2 x 5W |
| HDMI | 1x HDMI 2.1 |
| Display port | 1x DisplayPort 1.4 |
| USB | 1 x USB Type-C Upstream, 1 x Micro HDMI 2.1, 2 x USB 3.2 Type-C Downstream |
| Стандарти | VESA FDMI |
| Размери | 1194.7 x 529.3 x 284.1 мм |
| Цвят | Сребрист |
| Други характеристики | G-SYNC Compatible, VESA Display HDR1000, FreeSync Premium Pro, HDR10+, Curved 1800R, HDR10+ Gaming |
| Контраст | 1 000 000 : 1 |
| Вертикално завъртане | Не |
| USB hub |
|
| Mонтиране на стена (VESA) | 100x100mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тегло | 18.5 kg |
| Накланяне | -2° ~15.0° |
| Размер | 49" |
| Интерфейс |
1 x DisplayPort 1.4
1 x Audio Out 1 x HDMI 2.1 1 x USB Type-C Upstream 1 x Micro HDMI 2.1 2 x USB 3.2 Type-C Downstream |
| Аксесоари | Документация |
| Наситеност на цветовете | 1.07B |
| Повърхност | Anti-Glare |
| Вид на пикселите | Dot Pitch |
| Гама | 1.07 билиона |
| Curve radius | 1800R |
| Хоризонтален ъгъл на изглед | 178 ° |
| Вертикален ъгъл на изглед | 178 ° |
| Функции | HDCP Ready, Off Timer, Flicker-free Technology, Curved Technology, HDR10, Black Stabilizer, Quantum Dot Color, Eye Saver Mode, AMD FreeSync Premium Pro, DQHD |
| Захранване | Захранващ адаптер |
| Местоположение на захранването | Външно |
| Минимална входна честота | 50 Hz |
| Максимална входна честота | 60 Hz |
| Минимално входно напрежение | 100 V |
| Максимално входно напрежение | 240 V |
| Консумация | 45 W |
| Максимална консумация на енергия | 220 W |
| Консумация на енергия в режим на готовност | 0.5 W |
| Включени кабели | Захранващ кабел, DisplayPort кабел, USB Type C to USB Type A Cable |
| Опции за монтиране | Десктоп/За монтаж на стена |
| Ергономични свойства | Tilt, Height Adjustable |
| Multi-channel preview | Picture-by-Picture (PBP) |
| Минимална работна влажност | 10 % |
| Максимална работна влажност | 80 % |
| Височина | 365 мм, 529.3 мм |
| Ширина | 1194.7 мм, 1194.7 мм |
| Дълбочина | 180.8 мм, 284.1 мм |
| Видео портове | HDMI, DisplayPort |
| Хоризонтално завъртане | Не |
| Регулиране височина | до 120 mm |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Енергиен клас | Class G |
| Адаптивна синхронизация | FreeSync Premium/G-SYNC Compatible |
| Извит | Curved 1800R |
| Код на продукта | LS49DG934SUXEN |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Samsung Electronics Romania-Bulgari 115 M Tzarigradsko shausse Blvd. 1784 Sofia, BG |
| Уебсайт | https://www.samsung.com/bg/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив