- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- Samsung
- Samsung 55CG970 55" Odyssey Ark Curved VA 3840x2160 1ms 165Hz DP HDMI USB Black (ID: 697132)
Монитор Samsung 55CG970 55" Odyssey Ark Curved VA 3840x2160 1ms 165Hz DP HDMI USB Black LS55CG970NUXDU
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Размер: 55"
Тип: VA
Технология: LED
Резолюция: 3840x2160
Време на реакция: 1 ms
Честота: 165 Hz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
31 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 697132
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Купи в комплект и спести
-
Samsung 55CG970 55" Odyssey Ar+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:3 05900 €/5 98288 лв.
Характеристики
| Приложение | За дома и офиса , Геймърски |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Тип | LCD |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | VA |
| Разстояние между пикселите | 0.317 мм |
| Време на реакция | 1 ms |
| Яркост | 600 cd/m^2 |
| Статичен контраст | 1 000 000:1 |
| Динамичен контраст | Mega DCR |
| Ъгъл на виждане | 178° / 178° |
| Честота | 165 Hz |
| Аудио | 60 W |
| HDMI | 3 (HDMI (Type A)) |
| Display port | 1 |
| USB | 2 |
| Стандарти | VESA FDMI |
| Цвят | Titan Black |
| Други характеристики | Smart, Tizen; Quantum HDR 32x, HDR10+ Gaming; Remote Controller; Headphones out |
| Контраст | 1 000 000 : 1 |
| Вертикално завъртане | -90° (±2°) ~ 90° (±2°) |
| USB hub | 2 USB 2.0 |
| Mонтиране на стена (VESA) | 200x200mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тегло | 21.1 кг |
| Накланяне | Landscape: -10°(±2°)~10°(±2°), Portrait: -13°(±2°)~10°(±2°) |
| Размер | 55" |
| Наситеност на цветовете | 1.07B |
| Повърхност | Anti-Glare |
| Вид на пикселите | Dot Pitch |
| Curve radius | 1000R |
| Хоризонтален ъгъл на изглед | 178 ° |
| Вертикален ъгъл на изглед | 178 ° |
| Функции |
HDCP Ready
Off Timer Flicker-free Technology Curved Technology UHD HDR10 Eye Saver Mode AMD FreeSync Premium Pro MiniLED |
| LAN порт | 1 (RJ-45) |
| Захранване | Захранващ модул |
| Местоположение на захранването | Вътрешен |
| Минимална входна честота | 50 Hz |
| Максимална входна честота | 60 Hz |
| Минимално входно напрежение | 100 V |
| Максимално входно напрежение | 240 V |
| Консумация | 136 W |
| Включени кабели |
Захранващ кабел
HDMI кабел |
| Опции за монтиране | Десктоп/За монтаж на стена |
| Ергономични свойства | Tilt, Height Adjustable, Pivot, Swivel |
| Вградени устройства |
Wi-Fi Adapter
Bluetooth |
| Минимална работна влажност | 10 % |
| Максимална работна влажност | 80 % |
| Височина | 704.8 мм, 1102 мм |
| Ширина | 1174.8 мм, 1174.8 мм |
| Дълбочина | 251.8 мм, 379 мм |
| Регулиране височина | 270 mm (Horizontal), 30 mm (Vertical) |
| Адаптивна синхронизация | FreeSync Premium Pro |
| Извит | Curved 1000R |
| Код на продукта | LS55CG970NUXDU |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Samsung Electronics Romania-Bulgari 115 M Tzarigradsko shausse Blvd. 1784 Sofia, BG |
| Уебсайт | https://www.samsung.com/bg/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив