- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- Samsung
- Samsung 57" LS57CG952 (ID: 677856)
Монитор Samsung 57" LS57CG952 LS57CG952
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Размер: 57"
Тип: VA
Технология: LED
Резолюция: 7680x2160
Време на реакция: 1ms GtG
Честота: 240Hz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
18 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 677856
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Купи в комплект и спести
-
Samsung 57" LS57CG952+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:1 79900 €/3 51854 лв.
Характеристики
| Приложение | За дома и офиса , Геймърски |
| Резолюция | 7680x2160 |
| Тип | VA |
| Съотношение | 32:9 |
| Технология | LED |
| Разстояние между пикселите | 0.1815 mm |
| Време на реакция | 1ms GtG |
| Яркост | 420cd/m2 |
| Статичен контраст | 2 500:1 |
| Динамичен контраст | Mega DCR |
| Ъгъл на виждане | 178° / 178° |
| Честота | 240Hz |
| Аудио | 2 x 5W |
| HDMI | 3 HDMI |
| Display port | DisplayPort |
| USB | USB 3.0, USB Type-B |
| Стандарти | UL Glare Free |
| Размери | 132.75 cm x 49.96 cm x 60.1 cm - with stand |
| Цвят | Черен |
| Други характеристики |
VESA DisplayHDR 1000
HDR10+ Gaming; Eye Saver Mode Flicker Free Quantum Dot Color Black Equalizer Auto Source Switch+; Headphone out |
| Контраст | 1000000:1 |
| Вертикално завъртане | Не |
| USB hub | 2 USB 3.0 |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тегло | 19 kg |
| Накланяне | -3/+10 |
| Размер | 57 inches |
| Интерфейс | DisplayPort 2.1 (HDCP 2.2), 3 x HDMI 2.1 (HDCP 2.2), Headphones (mini-jack), 2 x USB 3.0 |
| Аксесоари | Ръководство за употреба |
| Наситеност на цветовете | 1 billion colours |
| Повърхност | Anti-Glare |
| Вид на пикселите | Dot Pitch |
| Гама | 95% DCI |
| Curve radius | 1000R |
| Хоризонтален ъгъл на изглед | 178 |
| Вертикален ъгъл на изглед | 178 |
| Функции |
Picture by picture
Eco-Mode game mode Mega Dynamic Contrast Ratio Black eQualizer CustomColor Mode FPS Mode Flicker Free technology RTS Mode Image Size Factory Tunning Factory Calibration Report Off Timer Plus Sports Mode Quantum Dot Technology Super Arena Gaming UX Refresh Rate Optimizer RPG Mode Graphics Mode Picture-in-Picture Auto Source Switch+ Adaptive Picture ergonomic stand CoreSync lighting design Virtual AIM Point Quantum Matrix Technology Entertain Mode Core lighting+ design Mini LED Local Dimming (2392 zones) |
| USB 3.0 | 2 (USB 3.0 (Type A)) |
| Захранване | Захранващ модул |
| Местоположение на захранването | Вътрешен |
| Минимална входна честота | 50 Hz |
| Максимална входна честота | 60 Hz |
| Минимално входно напрежение | 100 V |
| Максимално входно напрежение | 240 V |
| Консумация | 59 Watt |
| Максимална консумация на енергия | 300 Watt |
| Консумация на енергия в режим на готовност | 0.5 Watt |
| Включени кабели | 1 x HDMI cable, 1 x DisplayPort cable, 1 x SuperSpeed USB cable |
| Опции за монтиране | Десктоп/За монтаж на стена |
| Ергономични свойства | Height, swivel, tilt |
| Вградени устройства | KVM Switch, USB 3.0 hub |
| Multi-channel preview | Picture-by-Picture (PBP), Picture-in-Picture (PIP) |
| Минимална работна температура | 10 °C |
| Максимална работна температура | 40 °C |
| Минимална работна влажност | 10 % |
| Максимална работна влажност | 10 - 80% (non-condensing) |
| Височина | 429.5 мм |
| Ширина | 1327.5 мм |
| Дълбочина | 338.4 мм |
| Вертикална честота | 48 - 240 Hz |
| Видео портове | HDMI, DisplayPort |
| Хоризонтално завъртане | 30 |
| Регулиране височина | 120 mm |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Енергиен клас | Class G |
| Годишна консумация на енергия | 86 kWh |
| Технология за подсветката | Quantum Mini LED |
| Адаптивна синхронизация | FreeSync Premium Pro |
| Извит | Curved 1000R |
| Енергиен клас в HDR | Class G |
| Консумация на енергия в SDR | 59 kWh/1000h |
| Консумация на енергия в HDR | 207 kWh/1000h |
| Консумация на енергия в изключен режим | 0.3 Watt |
| HDR формат | HDR10+ Gaming |
| HDR certification | DisplayHDR 1000 |
| Gaming | Да |
| Код на продукта | LS57CG952 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Samsung Electronics Romania-Bulgari 115 M Tzarigradsko shausse Blvd. 1784 Sofia, BG |
| Уебсайт | https://www.samsung.com/bg/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка