- Samsung 57" LS57CG952 (ID: 677856)
Монитор Samsung 57" LS57CG952 LS57CG952
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Размер: 57"
Тип: VA
Технология: LED
Резолюция: 7680x2160
Време на реакция: 1ms GtG
Честота: 240Hz
(0)
Купи и събери
18 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 677856
Вземи супер отстъпка:
Купи в комплект и спести
Samsung 57" LS57CG952+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
Характеристики
| Приложение | За дома и офиса , Геймърски |
| Резолюция | 7680x2160 |
| Тип | VA |
| Съотношение | 32:9 |
| Технология | LED |
| Разстояние между пикселите | 0.1815 mm |
| Време на реакция | 1ms GtG |
| Яркост | 420cd/m2 |
| Динамичен контраст | Mega DCR |
| Честота | 240Hz |
| Аудио | 2 x 5W |
| HDMI | 3 HDMI |
| Display port | DisplayPort |
| USB | USB 3.0, USB Type-B |
| Стандарти | UL Glare Free |
| Размери | 132.75 cm x 49.96 cm x 60.1 cm - with stand |
| Цвят | Черен |
| Други характеристики |
VESA DisplayHDR 1000
| Вертикално завъртане | Не |
| USB hub | 2 USB 3.0 |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тегло | 19 kg |
| Накланяне | -3/+10 |
| Размер | 57 inches |
| Аксесоари | Ръководство за употреба |
| Наситеност на цветовете | 1 billion colours |
| Повърхност | Anti-Glare |
| Вид на пикселите | Dot Pitch |
| Гама | 95% DCI |
| Curve radius | 1000R |
| Хоризонтален ъгъл на изглед | 178 |
| Функции |
Picture by picture
| USB 3.0 | 2 (USB 3.0 (Type A)) |
| Захранване | Захранващ модул |
| Местоположение на захранването | Вътрешен |
| Минимална входна честота | 50 Hz |
| Максимална входна честота | 60 Hz |
| Минимално входно напрежение | 100 V |
| Максимално входно напрежение | 240 V |
| Консумация | 59 Watt |
| Максимална консумация на енергия | 300 Watt |
| Консумация на енергия в режим на готовност | 0.5 Watt |
| Включени кабели | 1 x HDMI cable, 1 x DisplayPort cable, 1 x SuperSpeed USB cable |
| Опции за монтиране | Десктоп/За монтаж на стена |
| Ергономични свойства | Height, swivel, tilt |
| Вградени устройства | KVM Switch, USB 3.0 hub |
| Multi-channel preview | Picture-by-Picture (PBP), Picture-in-Picture (PIP) |
| Минимална работна температура | 10 °C |
| Максимална работна температура | 40 °C |
| Минимална работна влажност | 10 % |
| Максимална работна влажност | 10 - 80% (non-condensing) |
| Височина | 429.5 мм |
| Ширина | 1327.5 мм |
| Дълбочина | 338.4 мм |
| Вертикална честота | 48 - 240 Hz |
| Видео портове | HDMI, DisplayPort |
| Хоризонтално завъртане | 30 |
| Регулиране височина | 120 mm |