- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- Sharp 32" MultiSync E329 (ID: 888377)
Монитор Sharp 32" MultiSync E329 SHARP-MON-E329
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Размер: 32"
Тип: IPS with Direct LED backlights
Технология: IPS
Резолюция: 1920x1080
Време на реакция: 8 мс
Честота: 60 Hz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
5 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 888377
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Купи в комплект и спести
-
Sharp 32" MultiSync E329+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:40900 €/79993 лв.
Характеристики
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тип | IPS with Direct LED backlights |
| Съотношение | Wide |
| Технология | IPS |
| Разстояние между пикселите | 0.364 мм |
| Време на реакция | 8 мс |
| Яркост | 350 cd/m2 |
| Статичен контраст | 1200:1 |
| Ъгъл на виждане | 178°/178° |
| Честота | 60 Hz |
| Аудио | 2 x 5W |
| HDMI | 2x HDMI |
| USB | 1x USB 2.0, 1x USB Type-C |
| Цвят | Черен |
| Други характеристики | CEC Support, HDMI ARC, NaViSet Administrator 2 - free download, Powered USB-Port, Scheduler, USB Media Player |
| Гаранция | 36 месеца |
| Тегло | 12.5 kg |
| Размер | 32" |
| Гама | 16.7 милиона |
| Видео портове | 2 x HDMI |
| Mонтиране на стена (VESA) | 200 x 200 mm |
| Енергиен клас | Class G |
| Код на продукта | SHARP-MON-E329 |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Документи и драйвери
| Спецификация | Виж тук |
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив