- Начало
- Настолни компютри
- Asus
- NUC 14 (Pro)
- ASUS NUC 14 Pro Tall (ID: 758690)
Настолен компютър ASUS NUC 14 Pro Tall 90AR0072-M00040_8GB_500SSD
код UP26
за 5% отстъпка
за 5% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 5% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Intel Core 3-100U (6-ядрен) 4.7 GHz
8 GB DDR5 5600 MHz
500GB M.2 NVMe SSD
Intel Graphics
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
7 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 758690
Вземи супер отстъпка:
Грабни 5% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Избери модел с:
Защо да избереш SSD диск?
с 8GB RAM и 500GB SSD
63900 €
/
1 24978 лв.
Купи в комплект и спести
-
ASUS NUC 14 Pro Tall+ -
+Добави Монитори и дисплеи- %
-
+Добави Софтуери- %
-
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:63900 €/1 24978 лв.
Характеристики
| Серия | NUC 14 (Pro) |
| Процесор |
Intel Core 3-100U (6-ядрен)
Базова честота:
3.3 GHz
Макс. честота:
4.7 GHz
Размер на кеша:
10 MB
|
| RAM-памет | 8 GB 5600 MHz DDR5 оперативна памет |
| SSD диск | 500GB M.2 NVMe SSD |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| Видео карта | Intel Graphics |
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Ethernet RJ-45 port |
|
| HDMI | 2x HDMI 2.1 |
| Дънна платка |
System on Chip (SoC) Максимум RAM: 96 GB
Чипсет:
System on Chip (SoC)
Памет:
, поддържа до 96 GB
|
| Wi-Fi | Без вграден Wi-Fi |
| USB Портове |
1x USB 2.0
3x USB 3.2 1x USB 3.2 C 2 x USB 4 Type C / Thunderbolt 4 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Аудио | Звукова карта вградена в дънната платка |
| Звукови портове | 3.5мм комбиниран аудио жак за слушалки/микрофон |
| Ethernet | 10/100/1000 Мбит/сек |
| Компютърна кутия | Mini |
| Захранване | 120 W Външно Захранващ адаптер |
| Сигурност | Kensington Lock |
| Други |
Размери: 14.4 x 11.2 x 5.4 cm
Тегло: 0.57 кг Цвят: Черен |
| Други характеристики | Power Cable (EU Plug) |
| Операционна система | Без операционна система |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | 90AR0072-M00040_8GB_500SSD |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Asus Global PTE. LTD. 10 Changi Business Park Central 2 486030 Singapore, SG |
| Уебсайт | https://www.asus.com |
| Партньорска информация | PIC.bg е доверен партньор на Asus |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив