- Начало
- Настолни компютри
- Dell
- Pro Max Tower(FCT2250)
- Dell Pro Max Tower T2 FCT2250 (ID: 828299)
Настолен компютър Dell Pro Max Tower T2 FCT2250 BTO107_FCT2250_EMEA_2TBSSD
код UP26
за 5% отстъпка
за 5% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 5% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Intel Core Ultra 7 265 (20-ядрен) 5.3 GHz
32 GB DDR5 5600MHz
2000GB M.2 NVMe SSD
NVIDIA RTX A1000 (8GB GDDR6)
Windows 11 Pro
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
30 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 828299
Вземи супер отстъпка:
Грабни 5% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Избери модел с:
Защо да избереш SSD диск?
с 2TB SSD
2 98900 €
/
5 84598 лв.
Купи в комплект и спести
-
Dell Pro Max Tower T2 FCT2250+ -
+Добави Монитори и дисплеи- %
-
+Добави Софтуери- %
-
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:2 98900 €/5 84598 лв.
Характеристики
| Приложение | С Windows |
| Серия | Pro Max Tower(FCT2250) |
| Процесор |
Intel Core Ultra 7 265 (20-ядрен)
Базова честота:
1.80 GHz
Макс. честота:
5.3 GHz
Размер на кеша:
30 MB
|
| RAM-памет | 32GB 5600MHz (2x16GB) Тип: DDR5 |
| SSD диск | 2000GB M.2 NVMe SSD |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| Видео карта |
NVIDIA RTX A1000 (8GB GDDR6)
Тип памет:
8GB GDDR6
|
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Ethernet RJ-45 port |
|
| Четец за карти | Media Card Reader |
| HDMI | 1x HDMI 2.1 |
| Дънна платка |
Intel W880
Сокет:
FCLGA1851
Чипсет:
Intel W880
Памет:
4x DDR5 слотове за памет, поддържа до (installed) 128 GB
|
| Wi-Fi | Без вграден Wi-Fi |
| USB Портове |
1 USB 3.2 Gen 1
1 USB 3.2 Gen 1 with PowerShare 1 USB 3.2 Gen 2 Type-C 1 USB 3.2 Gen 2x2 Type-C with PowerShare 2 USB 2.0 2 USB 3.2 Gen 2 1 Thunderbolt4 1 USB 3.2 Gen 2x2 Type-C |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Клавиатура | Клавиатура Dell Pro - KM5221W <br>БДС кирилизация на клавиатурата. (QWERTY) - Черна |
| Мишка | Оптична мишка Dell-MS116 - черна |
| Аудио | 4-канално аудио с висока разделителна способност, кодек Realtek ALC3204 |
| Звукови портове | 3.5мм комбиниран аудио жак за слушалки/микрофон |
| Ethernet | 10/100/1000 Мбит/сек |
| Компютърна кутия | Tower |
| Сигурност | TPM 2.0 модул за предпазване от неразрешен достъп до информацията ви |
| Операционна система | Windows 11 Pro |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | BTO107_FCT2250_EMEA_2TBSSD |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | https://www.dell.com/en-bg/lp/contact-us |
| Адрес | Dell Emerging Markets (EMEA) Ltd 1st & 2nd Floor EC3A 5AF London, GB |
| Уебсайт | http://www.dell.com |
| Партньорска информация | PIC.bg е оторизиран сервиз на Dell |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив