- Начало
- Настолни компютри
- Dell
- Pro Slim Essential (QVS1260)
- Dell Pro Slim Essential (QVS1260) (ID: 877343)
Настолен компютър Dell Pro Slim Essential (QVS1260) BTO001_QVS1260_EMEA_UBU_32GB_2TBSSD
код UP26
за 5% отстъпка
за 5% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 5% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Intel Core i3-14100F (4-ядрен) BOX 4.7 GHz
32 GB DDR5 4400 MHz
2000GB M.2 NVMe SSD
Intel UHD Graphics 730
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
13 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 877343
Вземи супер отстъпка:
Грабни 5% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Избери модел с:
Защо да избереш SSD диск?
32GB RAM и 2TB SSD
1 24900 €
/
2 44283 лв.
Купи в комплект и спести
-
Dell Pro Slim Essential (QVS12+ -
+Добави Монитори и дисплеи- %
-
+Добави Софтуери- %
-
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:1 24900 €/2 44283 лв.
Характеристики
| Серия | Pro Slim Essential (QVS1260) |
| Процесор |
Intel Core i3-14100F (4-ядрен) BOX
Базова честота:
3.5 GHz
Макс. честота:
4.7 GHz
Размер на кеша:
12 MB
|
| RAM-памет | 32 GB 4400 MHz DDR5 оперативна памет |
| SSD диск | 2000GB M.2 NVMe SSD |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| Видео карта | Intel UHD Graphics 730 |
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Ethernet RJ-45 port |
|
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| USB Портове |
4 (USB 2.0 (type A))
1 (USB 3.2 (type C)), 3 (USB 3.2 (type A)) |
| Bluetooth | Да |
| Клавиатура | Български |
| Аудио | Стерео Realtek ALC3204 High Definition Audio |
| Звукови портове | 1 (3.5 мм мини жак) |
| Ethernet | 10/100/1000 Мбит/сек |
| Компютърна кутия | Slim Tower |
| Захранване | Plug-in-module Захранващ модул |
| Сигурност | TPM 2.0 модул за предпазване от неразрешен достъп до информацията ви |
| Други | Размери: 303.5 мм x 95 мм x 293 мм Тегло: 3.49 кг |
| Операционна система | Без операционна система |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | BTO001_QVS1260_EMEA_UBU_32GB_2TBSSD |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | https://www.dell.com/en-bg/lp/contact-us |
| Адрес | Dell Emerging Markets (EMEA) Ltd 1st & 2nd Floor EC3A 5AF London, GB |
| Уебсайт | http://www.dell.com |
| Партньорска информация | PIC.bg е оторизиран сервиз на Dell |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив