- Начало
- Настолни компютри
- Dell
- Pro Slim Essential (QVS1260)
- Dell Pro Slim Essential QVS1260 (ID: 900693)
Настолен компютър Dell Pro Slim Essential QVS1260 BTO102_QVS1260_EMEA_UBU_500SSD
код UP26
за 5% отстъпка
за 5% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 5% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Intel Core Ultra 5-225 (10-ядрен) 4.9 GHz
16 GB DDR5 5600MHz
500GB M.2 NVMe SSD
Intel UHD Graphics
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
10 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 900693
Вземи супер отстъпка:
Грабни 5% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Избери модел с:
Защо да избереш SSD диск?
с 500GB SSD
99900 €
/
1 95387 лв.
Купи в комплект и спести
-
Dell Pro Slim Essential QVS126+ -
+Добави Монитори и дисплеи- %
-
+Добави Софтуери- %
-
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:99900 €/1 95387 лв.
Характеристики
| Серия | Pro Slim Essential (QVS1260) |
| Процесор |
Intel Core Ultra 5-225 (10-ядрен)
Базова честота:
2.70 GHz
Макс. честота:
4.9 GHz
Размер на кеша:
20 MB
NPU:
до 13 TOPS
|
| RAM-памет | 16GB 5600MHz (1x16GB) Тип: DDR5 |
| SSD диск | 500GB M.2 NVMe SSD |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| Видео карта | Intel UHD Graphics |
| Ethernet RJ-45 port |
|
| HDMI | 1x HDMI |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6, 802.11 a/b/g/n/ac/ax, 2x2 |
| USB Портове |
2x USB 2.0
2x USB 2.0 with Smart Power On 3x USB 3.2 Gen 1 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C |
| Display port | DisplayPort |
| Bluetooth |
|
| Клавиатура | Dell Multimedia Keyboard-KB216 - Българска (QWERTY) - Черна |
| Мишка | Оптична мишка Dell-MS116 - черна |
| Аудио | Звукова карта вградена в дънната платка с Realtek ALC3204 |
| Звукови портове | 3.5мм комбиниран аудио жак за слушалки/микрофон |
| M.2 slot |
1x M.2 2230 slot for Wi-Fi/Bluetooth card
1x M.2 2230/2280 slot for SSD |
| Ethernet | 10/100/1000 Мбит/сек |
| Компютърна кутия | Desktop |
| Сигурност | Kensington Lock |
| Други | Размери (см): 30.4 x 29.3 x 9.5 см Цвят: Черен |
| Операционна система | Без операционна система |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | BTO102_QVS1260_EMEA_UBU_500SSD |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | https://www.dell.com/en-bg/lp/contact-us |
| Адрес | Dell Emerging Markets (EMEA) Ltd 1st & 2nd Floor EC3A 5AF London, GB |
| Уебсайт | http://www.dell.com |
| Партньорска информация | PIC.bg е оторизиран сервиз на Dell |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив