- Начало
- Настолни компютри
- Dell
- Dell Pro
- Dell Pro Tower Essential QVT1260 (ID: 900725)
Настолен компютър Dell Pro Tower Essential QVT1260 BTO001_QVT1260_EMEA
код UP26
за 5% отстъпка
за 5% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 5% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Intel Core i3-14100 (4-ядрен) BOX 4.7 GHz
8 GB DDR5 4800 MHz
512 GB M.2 NVMe SSD
Intel UHD Graphics 730
Windows 11 Pro
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
8 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 900725
Вземи супер отстъпка:
Грабни 5% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Купи в комплект и спести
-
Dell Pro Tower Essential QVT12+ -
+Добави Монитори и дисплеи- %
-
+Добави Софтуери- %
-
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:76900 €/1 50403 лв.
Характеристики
| Приложение | С Windows , За широка употреба |
| Серия | Dell Pro |
| Процесор |
Intel Core i3-14100 (4-ядрен) BOX
Базова честота:
3.5 GHz
Макс. честота:
4.7 GHz
Размер на кеша:
12 MB
|
| RAM-памет | 8GB 4800MHz (1x8GB) Тип: DDR5 |
| SSD диск | 512GB M.2 NVMe SSD |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| Видео карта | Intel UHD Graphics 730 |
| Ethernet RJ-45 port |
|
| HDMI | 1x HDMI |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6, 802.11 a/b/g/n/ac/ax, 2x2 |
| USB Портове |
2 USB 2.0
1 USB 3.2 Gen 1 Type-C 3 USB 3.2 Gen 1 2 USB 2.0 with SmartPower on |
| Bluetooth | Да |
| Клавиатура | Dell Multimedia Keyboard-KB216 - Българска (QWERTY) - Черна |
| Мишка | Оптична мишка Dell-MS116 - черна |
| Аудио | High Definition Audio, Realtek ALC3204 |
| Звукови портове | 3.5мм комбиниран аудио жак за слушалки/микрофон |
| M.2 slot |
1x M.2 2230 slot for Wi-Fi/Bluetooth card
1x M.2 2230/2280 slot for SSD |
| Ethernet | 10/100/1000 Мбит/сек |
| Компютърна кутия | Tower |
| Други | Размери (см): 15.4 x 29.3 x 32.4 cm, Цвят: Black |
| Операционна система | Windows 11 Pro |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | BTO001_QVT1260_EMEA |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | https://www.dell.com/en-bg/lp/contact-us |
| Адрес | Dell Emerging Markets (EMEA) Ltd 1st & 2nd Floor EC3A 5AF London, GB |
| Уебсайт | http://www.dell.com |
| Партньорска информация | PIC.bg е оторизиран сервиз на Dell |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив