Настолен компютър PIC Game Extreme Arrow U7265F RTX 5080 D5 PC-GEA-U7265FRTX5080D5
за 5% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 5% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
ID: 900835746
Вземи супер отстъпка:
PIC Game Extreme Arrow U7265F+ -
| Процесор |
Intel Core Ultra 7 265F (20-ядрен), Box
Базова честота:
4.6 GHz
Макс. честота:
5.3 GHz
Размер на кеша:
30 MB
NPU:
до 13 TOPS
| Видео карта |
Inno3D GeForce RTX 5080 16GB GDDR7 X3
Памет:
16GB GDDR7
Тип памет:
GDDR7
| Захранване |
Thermaltake Toughpower GF A3 1050W
Мощност:
1050 W