Настолен компютър PIC Game Extreme Arrow U7265F RTX 5080 D5 PC-GEA-U7265FRTX5080D5
за 5% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 5% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
ID: 835746
Вземи супер отстъпка:
PIC Game Extreme Arrow U7265F+ -
+Добави PC Периферия и аксесоари- %
+Добави Монитори и дисплеи- %
=Добави Софтуери- %
| Приложение | Геймърски |
| Серия | Game Extreme Arrow |
| Процесор |
Intel Core Ultra 7 265F (20-ядрен), Box
Базова честота:
4.6 GHz
Макс. честота:
5.3 GHz
Размер на кеша:
30 MB
NPU:
до 13 TOPS
| RAM-памет | 8GB Kingston Fury Beast DDR5 5600 |
| SSD диск | 256GB Silicon Power A60 M.2 SSD |
| HDD-твърд диск |
| Видео карта |
Inno3D GeForce RTX 5080 16GB GDDR7 X3
Памет:
16GB GDDR7
Тип памет:
GDDR7
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Ethernet RJ-45 port |
| Дънна платка |
ASROCK B860M-X LGA1851 DDR5 mATX MB
Сокет:
LGA1851
Чипсет:
Intel® B860
Памет:
2x DDR5 слотове за памет, поддържа до 128GB
| Wi-Fi |
| Аудио | - 7.1 CH HD Audio (Realtek ALC897 Audio Codec) |
| M.2 slot |
1 x Blazing M.2 Socket (M2_1
| Ethernet |
- 2.5 Gigabit LAN 10/100/1000/2500 Mb/s
| Компютърна кутия | Lian Li Vector V100R MINI ARGB Mid-Tower, Tempered Glass - Black |
| Захранване |
Thermaltake Toughpower GF A3 1050W
Мощност:
1050 W