- Начало
- PC Периферия и аксесоари
- Флаш карти
- Samsung
- SAMSUNG microSD EVO PLUS 128GB 2024 incl. SD Adapter (ID: 763588)
Флаш карта SAMSUNG microSD EVO PLUS 128GB 2024 incl. SD Adapter MB-MC128SA/EU
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Капацитет: 128GB
Тип: micro SDXC
Скорост на четене: до 160 MB/s
Скорост на запис: Lower than Read Speed
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 763588
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Характеристики
| Тип | micro SDXC |
| Капацитет | 128GB |
| Скорост на четене | Up to 160 MB/s |
| Скорост на запис | Lower than Read Speed |
| Клас | U3, V30, A2 |
| Други характеристики | 15 x 11 x 1 mm, 0.25g |
| Функции |
Waterproof
magnetic-proof X-ray-proof temperature-proof drop-proof wear-resistant |
| Включен адаптер | microSDXC to SD adapter |
| Височина | 1 mm |
| Ширина | 15 mm |
| Тегло | 0.25 g |
| Минимална работна температура | -25 °C |
| Максимална работна температура | 85 °C |
| Гаранция | 99 месеца |
| Код на продукта | MB-MC128SA/EU |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Samsung Electronics Romania-Bulgari 115 M Tzarigradsko shausse Blvd. 1784 Sofia, BG |
| Уебсайт | https://www.samsung.com/bg/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка