- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- Acer
- Vero
- Acer 23.8" Vero B247YGbmiprx (ID: 800137)
Монитор Acer 23.8" Vero B247YGbmiprx UM.QB7EE.G06
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Размер: 23.8"
Тип: IPS
Технология: LED
Резолюция: 1920x1080
Време на реакция: 4ms
Честота: 120Hz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
2 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 800137
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Купи в комплект и спести
-
Acer 23.8" Vero B247YGbmiprx+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:13000 €/25426 лв.
Характеристики
| Приложение | За Графичен Дизайн , Професионални |
| Серия | Vero |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тип | IPS |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | LED |
| Време на реакция | 4ms |
| Яркост | 250cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 500:1 |
| Динамичен контраст | 100 000 000:1 |
| Ъгъл на виждане | 178° / 178° |
| Честота | 120Hz |
| Аудио | 2W x2 |
| HDMI | 1x HDMI 1.4 |
| Display port | 1x DisplayPort 1.2 |
| VGA | 1X VGA |
| Стандарти | TCO Edge, Win 10 compliant, TUV LBL, EnergyStar |
| Размери | 540.3 x 520.9 x 217.8 мм |
| Цвят | Black |
| Вертикално завъртане | ± 90° |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Гаранция | 36 месеца |
| Накланяне | -5° ~ 35° |
| Размер | 23.8 inches |
| Интерфейс |
VGA аналогов вход
1 x HDMI 1 x Audio Out 1 x DisplayPort |
| Наситеност на цветовете | 16.7 милиона |
| Повърхност | Anti-Glare |
| Функции |
ZeroFrame
Wide Viewing Angle TCO |
| Регулиране височина | 165 mm |
| Енергиен клас | Class F |
| Годишна консумация на енергия | 18 kWh |
| Адаптивна синхронизация | Standard |
| Извит | Flat |
| Рамка | ZeroFrame |
| Код на продукта | UM.QB7EE.G06 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Acer Europe AG Via della Posta 28 6934 Bioggio, CH |
| Уебсайт | https://www.acer.bg |
| Партньорска информация | PIC.bg е доверен партньор на Acer |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив