- Начало
- Мобилни устройства
- Смартфони
- Xiaomi
- Redmi Note 15
- Xiaomi Redmi Note 15 5G 6/128 Mist Purple (ID: 880049)
Смартфон Xiaomi Redmi Note 15 5G 6/128 Mist Purple MZB0LWDEU
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
ID: 880049
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
-
Xiaomi Redmi Note 15 5G 6/128+ -
+Добави Слушалки- %
-
+Добави Външна батерия- %
-
=Добави Флаш карта- %
-
Купи комплектаЦена:25900 €/50656 лв.
| Серия | Redmi Note 15 |
| Серия | Xiaomi Redmi Note 15 5G |
| Брой сим карти | Dual-SIM |
| Операционна система | Xiaomi HyperOS 2 |
| Процесор | Octa-core processor, up to 2.2GHz |
| Чипсет | MediaTek Helio G100-Ultra |
| RAM-памет | 6GB |
| Видео карта | Mali-G57 MC2 |
| Звук |
Вградени стерео високоговорители
Hi-Res Audio сертификат 24-bit/192kHz аудио възпроизвеждане Dolby Atmos |
| Вид дисплей | AMOLED |
| Размер на дисплея | 6.77" (17.20 см) |
| Дисплей сензор | AMOLED |
| Резолюция | 2392 x 1080 |
| Честота на опресняване | 120Hz |
| Памет | 128 GB |
| Слот за карти | microSDXC |
| Камера | Двойна 108MP + 2MP |
| Предна камера | 20 МР предна камера |
| Задна камера | Двойна 108MP + 2MP |
| Wi-Fi | Wi-Fi (802.11 a/b/g/n/ac) |
| 2G |
|
| 3G |
|
| 4G | Да |
| 5G | Да |
| GPS | GPS |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Вградени сензори |
Акселерометър
Сензор за светлина Сензор за близост Жироскоп Сензор за разпознаване по пръстов отпечатък Компас AI сензор за лицево разпознаване |
| Цвят | Черен |
| Размери | 164 x 75.4 x 7.9 мм |
| Тегло | 178 g |
| Батерия | 55205520 mAh силициево-въглеродна батерия |
| Зарядно | 10 - 33 W |
| Функции |
IP64 сертифициран - прахо и водоустойчив
TÜV Rheinland сертификат Low Blue Ligh t TÜV Rheinland сертификат Flicker Free TÜV Rheinland сертификат Circadian Friendly SGS Comprehensive Shock & Drop-resistance |
| Функции |
Технология за редуциране на синята светлина
Google Gemini Wet Touch Technology 2.0 Xiaomi AI |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | MZB0LWDEU |
Флагмански дизайн, Проектиран за живот, По-тънко тяло, Още по-лек, Тънко и леко тяло с извита предна и задна част, проектирани за по-удобен захват. Всичко е въпрос на симетрия, Осезиметричният дизайн на камерата излъчва елегантност. 5520mAh силициево-въглеродна батерия, По-дълъг режим на готовност, по-дълъг живот, REDMI Note 15 5G може да се похвали с ултра голяма силициево-въглеродна батерия, като същевременно остава впечатляващ тънък. В комбинация с бързо зареждане, той може да се зареди през целия ден., 18W обратно зареждане, Джобна външна батерия, Зарежда телефони, слушалки, часовници и други устройства в движение., По-здрав и издръжлив, REDMI Note 15 5G използва високоустойчиво стъкло отпред за подобрена устойчивост на падането и може да издържи на падането с лице надолу от 1,7 м върху мрамор, което ви дава спокойствие при всеки ден на употреб., Здрава структура, Отвътре и отвън, С високоздрава дънна платка и подсилена средна рамка, REDMI Note 15 5G е създаден за дълготрайна издръжливост - готов да се справи с ежедневните предизвикателства с увереност., IP65 устойчивост на прах и вода, REDMI Note 15 5G поддържа IP66 устойчивост на прах и вода, осигурява ефективна ежедневна защита срещу пръски, прах или други очаквани ситуации, лесно се справя с ните ситуации., Wet Touch Technology 2.0, По-плавно сензорно управление, Дори когато ръцете ви са мокри или мазни, чувствителен към докосването ви., 108MP супер ясна камера, Перфектна яснота с всеки кадър108MP супер ясна камера с OIS осигуряват изключително изживяване при това изображение с висока резолюция., Ултра ясен сензор за изображения, Създаден за детайлност, 108MP ясна камера, широк диапазон от светлина и сянка, дори при слаба светлина или с висока контраст. Независимо дали е в Ultra HD режим, при множество фокусни разстояния или в портретен режим, може да се заснемат изображения, които остават ясни и отчетливи., Един обектив, четири фокусни разстояния, 3x оптичен телеобектив, Благодарение на свръхвисока резолюция, постигайки четири фокусни разстояния с една камера, заснемайки зашеметяващи резултати, които могат да се конкурират с по-големите оптични зуума., Динамични снимки, По-живи, по-интуитивни, Професионално редактиране на снимки с лесно споделяне на вашите шедьоври в Instagram., 6.77" ултра голям екран, Зашеметяващи визуализации, Усъвършенстваните светещи материали повишават пиковата яркост на екрана до 3200 нита, осигуряващи ясна видимост дори при пряка слънчева светлина и ярки, реалистични цветове. Честота на опресняване от 120 Hz, комбинирана с ултрависока честота на семплиране от 2560 Hz, осигурява бързо и иззивчиво управление за плавно и приятно изживяване., 3840 Hz PWM затъмняване, Грижа за очите през целия ден, без усилие, Без трептене с по-естествено затъмняване на екрана: 3840 Hz високочестотно PWM затъмняване, комбинирано с цикличен режим на четене за по-мек и по-интелигентен дисплей, който намалява въздействието на очите., Двойни високоговорители, Впечатляващ стерео звук, Оборудван с два високоговорителя, осигуряващи до 300% усилване на звука за завладяващо аудио изживяване., Snapdragon® 6 Gen 3, 4nm процесор, високопроизводителна осемядрена архитектура се справя без усилие с ежедневните задачи, игрите и възпроизвеждането на видео, осигурявайки дълготрайна и плавна работа.
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Xiaomi H.K.Limited UNIT 1310A.13/F,Cable TV Tower 100085 Hong Kong, HK |
| Уебсайт | http://www.mi.com/en/ |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.