- Начало
- Мобилни устройства
- Смартфони
- Samsung
- Galaxy S26 Ultra
- Samsung Galaxy S26 Ultra, 16GB, 1TB, White (ID: 882582)
Смартфон Samsung Galaxy S26 Ultra, 16GB, 1TB, White SM-S948BZWHEUE
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Операционна система: Android 16, до 7 major...
Размер на дисплея: 6.9" (17.53 cm)
RAM-памет: 16GB
Памет: 1TB
Дисплей сензор: Dynamic LTPO AMOLED 2X,...
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
21 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 882582
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Купи в комплект и спести
-
Samsung Galaxy S26 Ultra, 16GB+ -
+Добави Слушалки- %
-
+Добави Външна батерия- %
-
=Добави Флаш карта- %
-
Купи комплектаЦена:2 00900 €/3 92926 лв.
Характеристики
| Серия | Galaxy S26 Ultra |
| Серия | Galaxy S26 Ultra |
| Брой сим карти | SIM 1 + SIM 2 / SIM 1 + eSIM / Dual eSIM |
| Операционна система | Android 16, up to 7 major Android upgrades, One UI 8.5 |
| Процесор | Octa-core (2x4.74 GHz Oryon V3 Phoenix L + 6x3.62 GHz Oryon V3 Phoenix M), Chipset Qualcomm SM8850-AC Snapdragon 8 Elite Gen 5 (3 nm), GPU Adreno 840 |
| RAM-памет | 16GB |
| Размер на дисплея | 6.9" (17.53 cm) |
| Дисплей сензор |
Dynamic LTPO AMOLED 2X
120Hz HDR10+ 2600 nits Protection Corning Gorilla Armor 2 DX anti-reflective coating Privacy Display |
| Резолюция | 3120x1440 |
| Съотношение | 13:6 |
| Памет | 1TB |
| Светкавица |
Laser AF
Best Face LED flash auto-HDR panorama |
| Предна камера |
12 MP
f/2.2 26mm (wide) 1/3.2" 1.12µm dual pixel PDAF; HDR HDR10+; Video 4K@30/60fps 1080p@30fps |
| Задна камера |
Quad: 200 MP
f/1.4 24mm (wide); 10 MP f/2.4 67mm (telephoto) 3x optical zoom; 50 MP f/2.9 111mm (periscope telephoto) 5x optical zoom; 50 MP f/1.9 120? (ultrawide); Video 8K@24/30fps 4K@30/60/120fps 1080p@30/60/120/240fps 10-bit HDR |
| Мрежа | GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE / 5G |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e/7, tri-band, Wi-Fi Direct |
| 2G |
|
| 3G |
|
| 4G | Да |
| 5G | Да |
| GPS |
GPS
GLONASS BDS GALILEO QZSS |
| Bluetooth | Bluetooth 6.0, A2DP, LE; NFC |
| USB | USB Type-C 3.2, DisplayPort 1.2, OTG |
| Вградени сензори |
Fingerprint (under display
ultrasonic) accelerometer gyro proximity compass barometer Samsung DeX Samsung Wireless DeX (desktop experience support) Ultra Wideband (UWB) support |
| Mp3 плейър |
MP3
M4A 3GA AAC OGG OGA WAV AMR AWB FLAC MID MIDI XMF MXMF IMY RTTTL RTX OTA DFF DSF APE |
| MP4 плейър |
MP4
M4V 3GP 3G2 AVI FLV MKV WEBM |
| Преглед на документи |
|
| Цвят | White |
| Размери | 163.6 x 78.1 x 7.9 mm |
| Тегло | 214 g |
| Батерия | Li-Ion 5000 mAh, Charging: 60W wired, PD3.0, 75% in 30 min; 25W wireless (Qi2.2); 4.5W reverse wireless |
| Други характеристики | IP68 dust tight and water resistant (immersible up to 1.5m for 30 min), Stylus, Armor aluminum 2 frame |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | SM-S948BZWHEUE |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Samsung Electronics Romania-Bulgari 115 M Tzarigradsko shausse Blvd. 1784 Sofia, BG |
| Уебсайт | https://www.samsung.com/bg/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив