- Начало
- Мобилни устройства
- Таблети
- Apple
- iPad Air 13
- Apple iPad Air (13-инчов, M4 чип) Wi-Fi (ID: 889779)
Таблет Apple iPad Air (13-инчов, M4 чип) Wi-Fi MH624HC/A
по заявка
Процесор: Apple M4 chip
Софтуер: iPadOS 26
RAM-памет: 12GB
Памет: 512GB
Размер на дисплея: 13"
Тип: IPS LED
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
13 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 889779
1 22900 €
/
2 40372 лв.
Допълнително избрани опции:
Купи в комплект и спести
-
Apple iPad Air (13-инчов, M4 ч+ -
+Добави Слушалки- %
-
+Добави Външна батерия- %
-
=Добави Флаш карта- %
-
Купи комплектаЦена:1 22900 €/2 40372 лв.
Характеристики
| Серия | iPad Air 13 |
| Серия | iPad Air 13 |
| Софтуер | iPadOS 26 |
| Размер на дисплея | 13" |
| Резолюция | 2732x2048 |
| Тип | IPS LED |
| Процесор | Apple M4 chip |
| Физически ядра | 8 |
| RAM-памет | 12GB |
| Памет | 512GB |
| Bluetooth | Bluetooth 6.0 |
| Цвят | Лилав |
| 3G | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
| 4G | Да |
| 5G | Да |
| Код на продукта | MH624HC/A |
| Допълнително | При отваряне и активиране на Apple продукт, поради спецификата на гаранцията и неговият софтуер, гаранцията му започва да тече от момента на отваряне и възстановяването му в търговски вид е невъзможно. |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | apple.co/GetHelp |
| Адрес | Apcom CE Kereskedelmi Kft. Zahony u. 7. C. ep. fsz. (Graphisof 1031 Budapest, HU |
| Уебсайт | https://www.apple.com/bg/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив