- Начало
- Мобилни устройства
- Смартфони
- Apple
- iPhone 17
- Apple iPhone 17 256GB Black (ID: 890888)
Смартфон Apple iPhone 17 256GB Black MG6J4HX/A
Операционна система: iOS 26
Размер на дисплея: 6.3" (16.0 cm)
RAM-памет: 6GB
Памет: 256 GB
Вид дисплей: OLED
Честота на опресняване: 120Hz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
10 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 890888
Купи в комплект и спести
-
Apple iPhone 17 256GB Black+ -
+Добави Слушалки- %
-
+Добави Външна батерия- %
-
=Добави Флаш карта- %
-
Купи комплектаЦена:95900 €/1 87564 лв.
Характеристики
| Серия | iPhone 17 |
| Тип | Touch |
| Серия | Apple iPhone 17 |
| Слот за SIM карта | Nano SIM, Electronic SIM card (e-SIM) |
| Брой сим карти | Dual SIM |
| Операционна система | iOS 26 |
| RAM-памет | 6GB |
| Вид дисплей | OLED |
| Размер на дисплея | 6.3" (16.0 cm) |
| Протектор на екрана | Fingerprint-resistant oleophobic coating, Ceramic Shield 2, anti-reflective coating |
| Резолюция | 2622x1206 |
| Честота на опресняване | 120Hz |
| Памет | 256 GB |
| Предна камера | 18 Megapixel |
| Мрежа | WCDMA (UMTS) / GSM |
| 2G |
|
| 3G |
|
| 4G | Да |
| 5G | Да |
| GPS |
GPS
GLONASS BeiDou Galileo QZSS NavIC |
| Вградени сензори |
Proximity sensor
digital compass barometer magnetometer dual ambient light sensor high-g accelerometer gyroscope with high dynamic range |
| Материали | Glass, aluminium frame |
| Цвят | Черен |
| Ширина | 71.5 mm |
| Височина | 149.6 mm |
| Дълбочина | 7.95 mm |
| Тегло | 177 g |
| Портове | USB Type-C - 24 pin USB-C |
| Защита от проникване | Water-resistant, splash-resistant, dust-resistant |
| Гаранция | 24 месеца (12 месеца за юридическо лице / 24 месеца за физическо лице) |
| Код на продукта | MG6J4HX/A |
| Допълнително | При отваряне и активиране на Apple продукт, поради спецификата на гаранцията и неговият софтуер, гаранцията му започва да тече от момента на отваряне и възстановяването му в търговски вид е невъзможно. |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | apple.co/GetHelp |
| Адрес | Apcom CE Kereskedelmi Kft. Zahony u. 7. C. ep. fsz. (Graphisof 1031 Budapest, HU |
| Уебсайт | https://www.apple.com/bg/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка

