- Начало
- Мобилни устройства
- Смартфони
- HMD
- HMD FUSION DS 8GB/256GB NOIR (ID: 899008)
Смартфон HMD FUSION DS 8GB/256GB NOIR 101SQ503H041
код TECH26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: TECH26
Кода е валиден от 16.04.2026г. до 11.05.2026г.
Операционна система: Android™ 14
Размер на дисплея: 6.56"
RAM-памет: 8 GB
Памет: 256GB
Вид дисплей: IPS LCD
Дисплей сензор: IPS LCD
Честота на опресняване: 90Hz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
3 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 899008
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: TECH26
Кода е валиден от 16.04.2026г. до 11.05.2026г.
Купи в комплект и спести
-
HMD FUSION DS 8GB/256GB NOIR+ -
+Добави Слушалки- %
-
+Добави Външна батерия- %
-
=Добави Флаш карта- %
-
Купи комплектаЦена:21500 €/42050 лв.
Характеристики
| Брой сим карти | Nano SIM, eSIM |
| Операционна система | Android™ 14 |
| RAM-памет | 8 GB |
| Звук | Qualcomm® aptX™ adaptive audio supports wireless Bluetooth audio with low latency, reliability and high resolution. Playback and recording with OZO Audio, Microphones: 2 |
| Вид дисплей | IPS LCD |
| Размер на дисплея | 6.56" |
| Дисплей сензор | IPS LCD |
| Резолюция | 1612 x 720 |
| Честота на опресняване | 90Hz |
| Памет | 256GB |
| Задна камера | 50MP |
| Мрежа | 5G |
| Wi-Fi | WiFi: 802.11 a/b/g/n/ac/ax-ready |
| 2G |
|
| 3G |
|
| 4G | Да |
| 5G | Да |
| Bluetooth | 5.1 |
| Цвят | Черен |
| Размери | 164 x 75 x 8 mm |
| Тегло | 202,5 g |
| Батерия | 5000 mAh, Up to 65h battery life, 33 W charging support |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | 101SQ503H041 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | |
| Адрес | |
| Уебсайт |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив