- Начало
- Мобилни устройства
- Смартфони
- Honor
- Honor 600 Lite
- Honor 600 Lite, 8GB, 256GB, Grey (ID: 900198)
Смартфон Honor 600 Lite, 8GB, 256GB, Grey 6936520891979
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Операционна система: Android 16, до 6 major...
Размер на дисплея: 6.6" (16.76 cm)
RAM-памет: 8GB
Памет: 256GB
Дисплей сензор: AMOLED, 1B colors, 120Hz,...
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
5 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 900198
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Купи в комплект и спести
-
Honor 600 Lite, 8GB, 256GB, Gr+ -
+Добави Слушалки- %
-
+Добави Външна батерия- %
-
=Добави Флаш карта- %
-
Купи комплектаЦена:45900 €/89773 лв.
Характеристики
| Серия | Honor 600 Lite |
| Серия | Honor 600 Lite |
| Брой сим карти | Nano-SIM + Nano-SIM |
| Операционна система | Android 16, up to 6 major Android upgrades, MagicOS 10 |
| Процесор | Octa-core (4x2.4 GHz Cortex-A78 & 4x2.0 GHz Cortex-A55), Chipset Mediatek Dimensity 7100 Elite (6 nm), GPU Mali-G610 MC2 |
| RAM-памет | 8GB |
| Размер на дисплея | 6.6" (16.76 cm) |
| Дисплей сензор |
AMOLED
1B colors 120Hz 3840Hz PWM 800 nits (typ) 2000 nits (HBM) 6500 nits (peak); Protection Aluminosilicate glass |
| Резолюция | 2600x1200 |
| Съотношение | 13:6 |
| Памет | 256GB |
| Светкавица | LED flash, HDR, panorama |
| Предна камера | 16 MP, f/2.5, (wide), Video 1080p@30fps |
| Задна камера |
Dual: 108 MP
f/1.8 (wide) 1/1.67" PDAF; 5 MP f/2.2 (ultrawide); Video 1080p@30fps |
| Мрежа | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct |
| GPS | GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| Bluetooth |
Bluetooth 6.0
A2DP LE aptX HD LHDC 5.0 |
| USB | USB Type-C 2.0, OTG |
| Вградени сензори |
Fingerprint (under display
optical) accelerometer compass proximity (ultrasonic) |
| Mp3 плейър |
*.mp3
*.amr *.awb *.3gp *.mp4 *.m4a *.aac *.wav *.ogg *.flac *.mkv |
| MP4 плейър | *.3gp, *.mp4, *.webm, *.mkv |
| Преглед на документи |
|
| Цвят | Grey |
| Размери | 157.4 x 75.4 x 7.3 mm |
| Тегло | 180 g |
| Батерия | Li-Po 6520 mAh, Charging: 45W wired, 6W reverse wired |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | 6936520891979 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Mall Nilai, F16, First Floor, AEON Mall Nilai, Persiaran Pusat Bandar, Putra Point, 71800 Nilai, Negeri Sembilan |
| Уебсайт | https://www.hihonor.com/bg/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив