- Начало
- Мобилни устройства
- Смартфони
- OPPO
- OPPO А6x 4G 4+128 Black Purple (ID: 888766)
Смартфон OPPO А6x 4G 4+128 Black Purple CPH2819_4+128_BP
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
ID: 888766
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
-
OPPO А6x 4G 4+128 Black Purple+ -
+Добави Слушалки- %
-
+Добави Външна батерия- %
-
=Добави Флаш карта- %
-
Купи комплектаЦена:15500 €/30315 лв.
| Серия | OPPO А6x 4G |
| Брой сим карти | Dual SIM |
| Операционна система | Android 15 |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 685 |
| RAM-памет | 4GB |
| Размер на дисплея | 6.75" |
| Дисплей сензор | IPS LCD |
| Резолюция | 1570 x 720 |
| Памет | 128GB |
| Мрежа | 4G, 3G, 2G |
| 2G |
|
| 3G |
|
| 4G | Да |
| Цвят | Лилав |
| Тегло | 205 г |
| Батерия | 6100 mAh |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | CPH2819_4+128_BP |
OPPO A6x. Диагонал на дисплея: 17,1 см (6.75"), Резолюция на дисплея: 1570 x 720 пиксела. Семейство на процесора: Qualcomm Snapdragon, Модел процесор: 685. Капацитет на RAM: 4 GB, Тип RAM: LPDDR4X, Вътрешен капацитет за съхраняване: 128 GB. Резолюция на задната камера (цифрова): 13 MP, Вид на задната камера: Двойна камера. Капацитет на SIM карта: Двойна SIM карта. Инсталирана операционна система: Android 15. Производителност на батерията: 6100 mAh. Цвят на продукта: Пурпурен. Тегло: 205 г
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | 18 Haibin Road, Wusha, Chang'an Town, China, and has 1 office location. |
| Уебсайт | https://www.oppo.com/en/ |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.