- Начало
- Мобилни устройства
- Смартфони
- OPPO
- Oppo A5 4G 6 GB 128 GB - Mist White (ID: 888765)
Смартфон Oppo A5 4G 6 GB 128 GB - Mist White CPH2727.6/128_MW
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
ID: 888765
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
-
Oppo A5 4G 6 GB 128 GB - Mist+ -
+Добави Слушалки- %
-
+Добави Външна батерия- %
-
=Добави Флаш карта- %
-
Купи комплектаЦена:15500 €/30315 лв.
| Серия | Oppo A5 4G |
| Операционна система | Android 15 |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 6s 4G Gen1 |
| RAM-памет | 6GB |
| Вид дисплей | IPS |
| Размер на дисплея | 6.67" |
| Дисплей сензор | LCD IPS |
| Резолюция | 720x1604 |
| Памет | 128 GB |
| Задна камера | 50MP |
| Мрежа | 4G, 3G, 2G |
| 2G |
|
| 3G |
|
| 4G | Да |
| Цвят | Бял |
| Батерия | 6000 mAh |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | CPH2727.6/128_MW |
OPPO A5
Стъпка напред
IP65 Устойчивост на вода и прах
Устойчивост на удари от военен клас
Издръжлива батерия за 5 години
+ 45W SUPERVOOCTM светкавично зареждане
Ултраярък дисплей с яркост 1000 нита

Дизайн
Mist White

Aurora Green

Midnight Purple

IP65 Устойчивост на вода и прах
Това устройство е проектирано в съответствие със стандарта IP65 и е плътно защитено от външни влияния. Независимо дали е на прашна пътека или при внезапен дъжд, неговите прецизно монтирани портове и запечатани с лепило вътрешни части предпазват от прах и вода.

Устойчивост на удари от военен клас
Подготвен за сблъсък
С рамка от високоякостна сплав и подсилено стъкло това устройство не просто оцелява при изпускане - то се измъква от тях. Сертифицирано по военни стандарти и със златна оценка на SGS, то е създадено да се справя с лекота с ударите, сътресенията и пропуските в живота.

Дисплей и звук
Ултраярък дисплей с 1000 нита
Независимо дали преследвате слънцето или скролвате на сянка, този дисплей се настройва в реално време, за да поддържа всичко ясно, ярко и приятно за очите. Създаден за брилянтна видимост дори при пряка слънчева светлина, това е екран, който никога не избледнява, независимо от прогнозата.
Режим на ултрависока сила на звука
Облекчете натоварването на ушите
Увеличете звука, когато светът стане силен. Режимът за ултрависока сила на звука увеличава звуковия поток с до 300%, така че обажданията, сигналите и медиите да пресичат дори най-натоварената среда.

Голяма батерия с капацитет 6000 mAh
По-дълготрайна лекота
С по-голям капацитет и по-интелигентна ефективност тази батерия издържа на дълъг път - без да е голяма. Ще получите енергия за целия ден в по-тънък и по-лек дизайн, който няма да ви натежи.
Прецизно конструирана за петгодишна употреба в тежки условия, тя запазва 80% от първоначалния капацитет.

45W SUPERVOOCTM Светкавично зареждане
Чакането свърши
От нула до герой за минути, 45W SUPERVOOCTM ви връща в действие, без да чакате. Независимо дали става въпрос за бързо зареждане преди излизане или за зареждане в обедната почивка, той осигурява безопасно и бързо зареждане, което отговаря на живота ви в движение.

Камера

50МР свръхясна камера
По-ярки снимки
От ежедневни снимки до създаване на съдържание, тази 50МР камера осигурява рязкост и цвят на професионално ниво на всяка снимка. С подобрено улавяне на светлината и отчетливи детайли снимките ви винаги са живи, фокусирани и готови за споделяне.

Режим „Портрет“
Джобното ви студио за портрети
Оживете портретите си с естествена дълбочина и меко размазване на фона, което поставя светлината на прожекторите точно там, където им е мястото. С интелигентното разпознаване на дълбочината всеки кадър е като от камерата на професионалист.
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | 18 Haibin Road, Wusha, Chang'an Town, China, and has 1 office location. |
| Уебсайт | https://www.oppo.com/en/ |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.