- Начало
- Мобилни устройства
- Смартфони
- OPPO
- Oppo A5m 4G Dark Purple 8+256GB (ID: 890872)
Смартфон Oppo A5m 4G Dark Purple 8+256GB CPH2727_A5m_8+256_DP
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Операционна система: Android 15
Размер на дисплея: 6.67″
RAM-памет: 8GB
Памет: 256 GB
Вид дисплей: IPS
Дисплей сензор: IPS TFT
Честота на опресняване: 90Hz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
2 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 890872
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Купи в комплект и спести
-
Oppo A5m 4G Dark Purple 8+256G+ -
+Добави Слушалки- %
-
+Добави Външна батерия- %
-
=Добави Флаш карта- %
-
Купи комплектаЦена:17500 €/34227 лв.
Характеристики
| Серия | Oppo A5m 4G |
| Операционна система | Android 15 |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 6s 4G Gen 1 |
| RAM-памет | 8GB |
| Вид дисплей | IPS |
| Размер на дисплея | 6.67″ |
| Дисплей сензор | IPS TFT |
| Резолюция | 720 × 1604 |
| Честота на опресняване | 90Hz |
| Памет | 256 GB |
| Камера | 50MP |
| Задна камера | 50MP |
| Мрежа | 4G, 3G, 2G |
| 2G |
|
| 3G |
|
| 4G | Да |
| GPS | GPS |
| Цвят | Dark Purple |
| Размери | 165.71 × 76.24 × 7.99 |
| Тегло | 193g |
| Батерия | 6000 mAh |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | CPH2727_A5m_8+256_DP |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | 18 Haibin Road, Wusha, Chang'an Town, China, and has 1 office location. |
| Уебсайт | https://www.oppo.com/en/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив