- Начало
- Мобилни устройства
- Смартфони
- OPPO
- Oppo Reno 14 FS Opal Blue 12+512GB (ID: 890878)
Смартфон Oppo Reno 14 FS Opal Blue 12+512GB CPH2743_FS_12+512_OB
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Операционна система: Android 15
Размер на дисплея: 6.57"
RAM-памет: 12GB
Памет: 512 GB
Вид дисплей: IPS
Дисплей сензор: IPS
Честота на опресняване: 120Hz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
4 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 890878
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Купи в комплект и спести
-
Oppo Reno 14 FS Opal Blue 12+5+ -
+Добави Слушалки- %
-
+Добави Външна батерия- %
-
=Добави Флаш карта- %
-
Купи комплектаЦена:39900 €/78038 лв.
Характеристики
| Серия | Oppo Reno 14 FS |
| Брой сим карти | Dual SIM |
| Операционна система | Android 15 |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 6 Gen 1 |
| RAM-памет | 12GB |
| Вид дисплей | IPS |
| Размер на дисплея | 6.57" |
| Дисплей сензор | IPS |
| Резолюция | 2372 × 1080 |
| Честота на опресняване | 120Hz |
| Памет | 512 GB |
| Задна камера | 50MP |
| Мрежа | 5G |
| 2G |
|
| 3G |
|
| 4G | Да |
| 5G | Да |
| GPS | GPS |
| Bluetooth | 5.1 |
| Цвят | Син |
| Размери | 158.12 × 74.97 × 7.78 |
| Тегло | 180 гр. |
| Батерия | 6000mAh |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | CPH2743_FS_12+512_OB |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | 18 Haibin Road, Wusha, Chang'an Town, China, and has 1 office location. |
| Уебсайт | https://www.oppo.com/en/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив