- Начало
- Мобилни устройства
- Смартфони
- Samsung
- Galaxy A37
- Samsung Galaxy A37 5G 8GB/256GB - Черен (ID: 888975)
Смартфон Samsung Galaxy A37 5G 8GB/256GB - Черен SM-A376BZAGEUE
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Операционна система: Android 16, до 6 major...
Размер на дисплея: 6.7" (17.02 cm)
RAM-памет: 8GB
Памет: 256GB
Дисплей сензор: Super AMOLED, 120Hz, 1200...
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
6 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 888975
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Купи в комплект и спести
-
Samsung Galaxy A37 5G 8GB/256G+ -
+Добави Слушалки- %
-
+Добави Външна батерия- %
-
=Добави Флаш карта- %
-
Купи комплектаЦена:51900 €/1 01508 лв.
Характеристики
| Серия | Galaxy A37 |
| Серия | Galaxy A37 |
| Брой сим карти | Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM + eSIM (max 2 at a time) |
| Операционна система | Android 16, up to 6 major Android upgrades, One UI 8.5 |
| Процесор | Octa-core (4x2.75 GHz Cortex-A78 & 4x2.0 GHz Cortex-A55), Chipset Exynos 1480 (4 nm), GPU Xclipse 530 |
| RAM-памет | 8GB |
| Размер на дисплея | 6.7" (17.02 cm) |
| Дисплей сензор |
Super AMOLED
120Hz 1200 nits (HBM) 1900 nits Protection Corning Gorilla Glass Victus+ Mohs level 5 |
| Резолюция | 2340x1080 |
| Съотношение | 13:6 |
| Памет | 256GB |
| Светкавица | LED flash, panorama, HDR |
| Предна камера |
12 MP
f/2.2 (wide) 1/3.2" 1.12µm Video 4K@30fps 1080p@30fps 10-bit HDR |
| Задна камера |
Triple: 50 MP
f/1.8 (wide) 1/1.56" 1.0µm PDAF OIS; 8 MP f/2.2 123? (ultrawide) 1/4.0" 1.12µm; 5 MP f/2.4 (macro); Video 4K@30fps 1080p@30/60fps gyro-EIS |
| Мрежа | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct |
| 2G |
|
| 3G |
|
| 4G | Да |
| 5G | Да |
| GPS |
GPS
GALILEO GLONASS BDS QZSS |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4, A2DP, LE, NFC |
| USB | USB Type-C 2.0, OTG |
| Вградени сензори |
Accelerometer
Fingerprint Sensor Gyro Sensor Geomagnetic Sensor Light Sensor Virtual Proximity Sensing |
| Mp3 плейър |
MP3
M4A 3GA AAC OGG OGA WAV AMR AWB FLAC MID MIDI XMF MXMF IMY RTTTL RTX OTA |
| MP4 плейър |
MP4
M4V 3GP 3G2 AVI FLV MKV WEBM |
| Преглед на документи |
|
| Цвят | Черен |
| Размери | 162.9 x 78.2 x 7.4 mm |
| Тегло | 196 g |
| Батерия | 5000 mAh, Charging 45W wired |
| Други характеристики | IP68 dust tight and water resistant |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | SM-A376BZAGEUE |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Samsung Electronics Romania-Bulgari 115 M Tzarigradsko shausse Blvd. 1784 Sofia, BG |
| Уебсайт | https://www.samsung.com/bg/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив