- Начало
- Мобилни устройства
- Смартфони
- Samsung
- Galaxy S25 Edge
- Samsung Galaxy S25 Edge, 12GB, 256GB, Blue (ID: 845353)
Смартфон Samsung Galaxy S25 Edge, 12GB, 256GB, Blue SM-S937BLBDEUE
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Операционна система: Android 15, до 7 major...
Размер на дисплея: 6.7" (17.02 cm)
RAM-памет: 12GB
Памет: 256GB
Вид дисплей: OLED
Дисплей сензор: LTPO AMOLED 2X, 120Hz, 480Hz...
Честота на опресняване: 120 Hz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
10 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 845353
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Купи в комплект и спести
-
Samsung Galaxy S25 Edge, 12GB,+ -
+Добави Слушалки- %
-
+Добави Външна батерия- %
-
=Добави Флаш карта- %
-
Купи комплектаЦена:91900 €/1 79741 лв.
Характеристики
| Серия | Galaxy S25 Edge |
| Тип | Touch |
| Серия | Galaxy S25 Edge |
| Вход | Multi-touch |
| Слот за SIM карта | Nano SIM, Electronic SIM card (e-SIM) |
| Брой сим карти | NanoSIM + eSIM |
| Операционна система | Android 15, up to 7 major Android upgrades, One UI 7 |
| Потребителски интерфейс | One UI 7 |
| Процесор | Octa-core (2x4.47 GHz Oryon V2 Phoenix L + 6x3.53 GHz Oryon V2 Phoenix M), Chipset Qualcomm SM8750-AC Snapdragon 8 Elite (3 nm), GPU Adreno 830 (1200 MHz) |
| Тип процесор | Qualcomm Snapdragon 8 Elite for Galaxy |
| Процесор ядра | 8-core |
| Процесор честота | 4.47 GHz |
| RAM-памет | 12GB |
| Аудио формати |
WAV
AAC AMR MP3 FLAC XMF OGG MIDI APE (Monkey's Audio) M4A DSF MXMF OGA 3GA AWB IMY RTTTL RTX OTA DFF MID |
| Видео формати |
MKV
FLV AVI 3GP M4V WebM 3G2 MP4 |
| Вид дисплей | OLED |
| Технология на дисплея | Dynamic AMOLED 2X |
| Размер на дисплея | 6.7" (17.02 cm) |
| Протектор на екрана | Corning Gorilla Glass Ceramic 2 (scratch resistant glass) |
| Дисплей сензор |
LTPO AMOLED 2X
120Hz 480Hz PWM HDR10+ Corning Gorilla Glass Ceramic 2 Mohs level 5 |
| Резолюция | 3120x1440 |
| Съотношение | 13:6 |
| Максимална яркост | 2600 cd/m² |
| Характеристики на дисплея | 1-120Hz adaptive refresh rate, Adaptive colour tone, mobile Digital Natural Image engine (mDNIe) technology |
| Екстри на дисплея | Vision Booster technology, ProScaler |
| Честота на опресняване | 120 Hz |
| Формат | QHD+ |
| Дълбочина на цвета | 16 million colours |
| Памет | 256GB |
| Usable memory | 221.2 GB |
| Светкавица | Best Face, LED flash, HDR, panorama |
| Предна камера |
12 MP
f/2.2 26mm (wide) 1/3.2" 1.12µm dual pixel PDAF; Video 4K@30/60fps 1080p@30/60fps |
| Бленда на обектива на предната камера | F/2.2 |
| Фокус на предната камера | Automatic |
| Задна камера |
Dual: 200 MP
f/1.7 24mm (wide) 1/1.3" 0.6µm multi-directional PDAF OIS; 12 MP f/2.2 13mm (ultrawide) 1/2.55" 1.4µm PDAF; Video 8K@30fps 4K@30/60/120fps 1080p@30/60/120/240fps |
| Мрежа | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6/7, tri-band, Wi-Fi Direct |
| Поколение мобилeн широколентов достъп | 5G |
| Предаване на данни | FDD-LTE, TDD-LTE, 5G NR FR1 |
| 2G band | 850 GSM, 900 GSM, 1800 GSM, 1900 GSM |
| 3G UMTS обхват |
Band 1
Band 2 Band 4 Band 5 Band 8 |
| 3G UMTS честота |
2100
1900 1700 850 900 |
| 4G LTE обхват |
Band 1
Band 2 Band 3 Band 4 Band 5 Band 7 Band 8 Band 12 Band 13 Band 17 Band 18 Band 19 Band 20 Band 25 Band 26 Band 28 Band 32 Band 38 Band 39 Band 40 Band 41 Band 66 |
| 4G LTE честота |
FDD 2100
FDD 1900 PCS FDD 1800+ FDD 1700 - 2110 AWS FDD 850 FDD 2600 FDD 900 FDD 700a FDD 700c FDD 700b FDD 800 lower FDD 800 upper FDD 800 DD FDD 1900+ FDD 850+ FDD 700 APT FDD 1500 L TDD 2600 TDD 1900 TDD 2300 TDD 2500 FDD 1700 - 2110 AWS-3 |
| 5G | Да |
| 5G NR band |
N1
n2 n3 n5 n7 n8 n20 n28 n38 n41 n66 n75 n77 n78 n40 n25 n12 n26 |
| 5G NR честота |
FDD 2100
FDD 1900PCS FDD 1800 FDD 850 FDD 2600 FDD 900 FDD 800 FDD 700APT TDD TD 2600 TDD TD 2500 FDD AWS-3 SDL DL 1500+ TDD TD 3700 TDD TD 3500 TDD 2300 FDD 1900 n12 FDD 850 |
| GPS | GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4, A2DP, LE |
| USB | USB Type-C 3.2 |
| Вградени сензори |
Fingerprint (under display
ultrasonic) accelerometer proximity gyro compass barometer |
| Mp3 плейър |
3GA
AAC AMR APE AWB DFF DSF FLAC IMY M4A Mid MIDI MP3 MXMF OGA OGG OTA RTTTL RTX WAV XMF |
| MP4 плейър |
3G2
3GP AVI FLV M4A MKV WEBM |
| Преглед на документи |
|
| Материали | Corning Gorilla Glass Victus 2, titanium frame |
| Цвят | Blue |
| Размери | 158.2 x 75.6 x 5.8 mm |
| Ширина | 75.6 mm |
| Височина | 158.2 mm |
| Дълбочина | 5.8 mm |
| Тегло | 163 g |
| Батерия |
Li-Ion 3900 mAh
Charging: 25W wired PD QC2.0 55% in 30 min; 15W wireless (Qi2 Ready) |
| Eталон на батерията | Playback (video): up to 24 hrs |
| Бързо зареждане | Qualcomm Quick Charge 2.0, Power Delivery |
| Безжично зареждане |
|
| Стандарти за безжично зареждане | WPC, Qi, Fast Wireless Charging 2.0, Wireless PowerShare |
| Портове | USB Type-C - 24 pin USB-C |
| Интелигентен асистент | Google Gemini |
| Други характеристики | IP68 dust tight and water resistant (immersible up to 1.5m for 30 min) |
| Функции |
MIMO technology
Samsung DeX support Samsung Smart Switch Samsung Knox Vault cooling system with vapour chamber Live Translate Samsung Wallet 7 years of Security Updates Galaxy AI Circle to Search Note Assist Samsung Knox Matrix Interpreter Transcript Assist 7 generations of OS upgrades Samsung Health Samsung Care+ SmartThings Support Ray Tracing Drawing Assist Cross App Action Now Brief Now Bar Call Assist Writing Assist Call Transcript Audio Eraser Personal Data Engine Vulkan optimisation tailored thermal interface material (TIM) Gemini Live |
| Сигурност | Fingerprint reader |
| Защита от проникване | Dustproof, splashproof, water-resistant |
| Водоустойчивост | 1.5 m |
| Стандарти | IP68, USB 3.2 Gen 1, Android Audio Streaming for Hearing Aid (ASHA) |
| Аксесоари | SIM card removal tool, USB-C to USB-C cable |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | SM-S937BLBDEUE |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Samsung Electronics Romania-Bulgari 115 M Tzarigradsko shausse Blvd. 1784 Sofia, BG |
| Уебсайт | https://www.samsung.com/bg/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив