- Начало
- Мобилни устройства
- Смартфони
- Samsung
- Galaxy S26
- Samsung Galaxy S26, 12GB, 512GB, Blue (ID: 888615)
Смартфон Samsung Galaxy S26, 12GB, 512GB, Blue SM-S942BLBHEUE
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Операционна система: Android 16, до 7 major...
Размер на дисплея: 6.3" (16.00 cm)
RAM-памет: 12GB
Памет: 512GB
Вид дисплей: OLED
Дисплей сензор: Dynamic LTPO AMOLED 2X,...
Честота на опресняване: 120 Hz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
12 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 888615
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Купи в комплект и спести
-
Samsung Galaxy S26, 12GB, 512G+ -
+Добави Слушалки- %
-
+Добави Външна батерия- %
-
=Добави Флаш карта- %
-
Купи комплектаЦена:1 19900 €/2 34504 лв.
Характеристики
| Серия | Galaxy S26 |
| Тип | Touch |
| Серия | Galaxy S26 |
| Вход | Multi-touch |
| Слот за SIM карта | Nano SIM, Electronic SIM card (e-SIM) |
| Брой сим карти | SIM 1 + SIM 2 / SIM 1 + eSIM / Dual eSIM |
| Операционна система | Android 16, up to 7 major Android upgrades, One UI 8.5 |
| Потребителски интерфейс | One UI 8.5 |
| Процесор | Deca-Core (1x3.80GHz C1-Ultra & 3x3.25GHz C1-Pro & 6x2.75GHz C1-Pro), Chipset Exynos 2600 (2 nm), GPU Xclipse 960 |
| Тип процесор | Samsung Exynos 2600 |
| Процесор ядра | 10-core |
| Процесор честота | 3.8 GHz |
| RAM-памет | 12GB |
| Аудио формати |
WAV
AAC AMR MP3 FLAC XMF OGG MIDI APE (Monkey's Audio) M4A DSF MXMF OGA 3GA AWB IMY RTTTL RTX OTA DFF MID |
| Подобрения на аудиото | Dolby Atmos sound technology |
| Видео формати |
MKV
FLV AVI 3GP M4V WebM 3G2 MP4 |
| Вид дисплей | OLED |
| Технология на дисплея | Dynamic AMOLED 2X |
| Размер на дисплея | 6.3" (16.00 cm) |
| Протектор на екрана | Corning Gorilla Glass Victus 2 (scratch resistant glass) |
| Дисплей сензор |
Dynamic LTPO AMOLED 2X
120Hz HDR10+ 2600 nits Protection Gorilla Glass Victus 2 |
| Резолюция | 2340x1080 |
| Съотношение | 13:6 |
| Плътност на пикселите | 411 ppi |
| Максимална яркост | 2600 cd/m² |
| Характеристики на дисплея | AOD(Always On Display), 100% DCI-P3, 1-120Hz adaptive refresh rate, mobile Digital Natural Image engine (mDNIe) technology |
| HDR | HDR10+ |
| Екстри на дисплея | Vision Booster technology |
| Честота на опресняване | 120 Hz |
| Формат | Full HD+ |
| Дълбочина на цвета | 16 million colours |
| Памет | 512GB |
| Usable memory | 475.4 GB |
| Светкавица | Best Face, LED flash, auto-HDR, panorama |
| Предна камера |
12 MP
f/2.2 26mm (wide) 1/3.2" 1.12µm dual pixel PDAF; HDR HDR10+; Video 4K@30/60fps 1080p@30fps |
| Бленда на обектива на предната камера | F/2.2 |
| Фокус на предната камера | Automatic |
| Front-facing camera FoV | 85 degree(s) |
| Функции на предната камера | AI image signal processor (ISP) |
| Задна камера |
Triple: 50 MP
f/1.8 24mm (wide) dual pixel PDAF OIS; 10 MP f/2.4 67mm (telephoto) PDAF OIS 3x optical zoom; 12 MP f/2.2 13mm 120 (ultrawide) Super Steady video; Video 8K@24/30fps 4K@30/60fps 1080p@30/60/120/240fps 10-bit HDR HDR10+ |
| Мрежа | GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE / 5G |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e/7, tri-band, Wi-Fi Direct |
| Поколение мобилeн широколентов достъп | 5G |
| Предаване на данни | FDD-LTE, TDD-LTE, 5G NR FR1 |
| 2G |
|
| 2G band | 850 GSM, 900 GSM, 1800 GSM, 1900 GSM |
| 3G |
|
| 3G UMTS обхват |
Band 1
Band 2 Band 4 Band 5 Band 8 |
| 3G UMTS честота |
2100
1900 1700 850 900 |
| 4G | Да |
| 4G LTE обхват |
Band 1
Band 2 Band 3 Band 4 Band 5 Band 7 Band 8 Band 12 Band 13 Band 17 Band 18 Band 19 Band 20 Band 25 Band 26 Band 28 Band 32 Band 38 Band 39 Band 40 Band 41 Band 66 |
| 4G LTE честота |
FDD 2100
FDD 1900 PCS FDD 1800+ FDD 1700 - 2110 AWS FDD 850 FDD 2600 FDD 900 FDD 700a FDD 700c FDD 700b FDD 800 lower FDD 800 upper FDD 800 DD FDD 1900+ FDD 850+ FDD 700 APT FDD 1500 L TDD 2600 TDD 1900 TDD 2300 TDD 2500 FDD 1700 - 2110 AWS-3 |
| 5G | Да |
| 5G NR band |
N1
n2 n3 n5 n7 n8 n20 n28 n38 n41 n66 n75 n77 n78 n40 n25 n12 n26 |
| 5G NR честота |
FDD 2100
FDD 1900PCS FDD 1800 FDD 850 FDD 2600 FDD 900 FDD 800 FDD 700APT TDD TD 2600 TDD TD 2500 FDD AWS-3 SDL DL 1500+ TDD TD 3700 TDD TD 3500 TDD 2300 FDD 1900 n12 FDD 850 |
| GPS |
GPS
GLONASS BDS GALILEO QZSS |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4, A2DP, LE; NFC |
| USB | USB Type-C 3.2, DisplayPort 1.2, OTG |
| Вградени сензори |
Fingerprint (under display
ultrasonic) accelerometer gyro proximity compass barometer; Samsung DeX Samsung Wireless DeX (desktop experience support) |
| Mp3 плейър |
MP3
M4A 3GA AAC OGG OGA WAV AMR AWB FLAC MID MIDI XMF MXMF IMY RTTTL RTX OTA DFF DSF APE |
| MP4 плейър |
MP4
M4V 3GP 3G2 AVI FLV MKV WEBM |
| Преглед на документи |
|
| Материали | Armour Aluminium frame, Corning Gorilla Glass Victus 2 |
| Цвят | Blue |
| Размери | 149.6 x 71.7 x 7.2 mm |
| Ширина | 71.7 mm |
| Височина | 149.6 mm |
| Дълбочина | 7.2 mm |
| Тегло | 167 g |
| Батерия | Li-Ion 4300 mAh, Charging 25W wired, PD3.0, 55% in 30 min; 15W wireless (Qi2 Ready); 4.5W reverse wireless |
| Eталон на батерията | Playback (video): up to 30 hrs |
| Бързо зареждане | Qualcomm Quick Charge 2.0, Adaptive Fast Charging, Power Delivery |
| Безжично зареждане |
|
| Стандарти за безжично зареждане | WPC, Qi, Fast Wireless Charging 2.0, Wireless PowerShare |
| Портове | USB Type-C - 24 pin USB-C |
| Интелигентен асистент | Bixby, Google Gemini, Perplexity |
| Други характеристики | IP68 dust tight and water resistant (immersible up to 1.5m for 30 min), Armor aluminum 2 frame |
| Функции |
MIMO technology
Samsung KNOX Samsung DeX support Samsung Smart Switch dual stereo speakers Samsung Knox Vault cooling system with vapour chamber Samsung Wallet 7 years of Security Updates Galaxy AI Circle to Search Samsung Knox Matrix Secure Wi-Fi Samsung Health Samsung Care+ SmartThings Support Ray Tracing Now Brief Personal Data Engine post-quantum cryptography tailored thermal interface material (TIM) Theft protection Knox Enhanced Encrypted Protection (KEEP) call screening Creative Studio Now Nudge privacy alerts Security status of your devices Auto Blocker Private Sharing |
| Сигурност | Fingerprint reader (under display), face recognition |
| Защита от проникване | Dustproof, splashproof, water-resistant |
| Водоустойчивост | 1.5 m |
| Стандарти | IP68, IEC 61960, USB 3.2 Gen 1, Android Audio Streaming for Hearing Aid (ASHA) |
| Аксесоари | SIM card removal tool, USB-C to USB-C cable |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | SM-S942BLBHEUE |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Samsung Electronics Romania-Bulgari 115 M Tzarigradsko shausse Blvd. 1784 Sofia, BG |
| Уебсайт | https://www.samsung.com/bg/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив