- Начало
- Мобилни устройства
- Смартфони
- Xiaomi
- Xiaomi Redmi 15C 8GB, 256GB ,Midnight Black (ID: 845930)
Смартфон Xiaomi Redmi 15C 8GB, 256GB ,Midnight Black MZB0KOCEU
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
ID: 845930
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
-
Xiaomi Redmi 15C 8GB, 256GB ,M+ -
+Добави Слушалки- %
-
+Добави Външна батерия- %
-
=Добави Флаш карта- %
-
Купи комплектаЦена:16500 €/32271 лв.
| Операционна система | Android 15 |
| Процесор | MediaTek Helio G81-Ultra |
| RAM-памет | 8GB |
| Видео карта | Mali G52 MC2 |
| Звук | Вградени стерео високоговорители |
| Вид дисплей | AMOLED |
| Размер на дисплея | 6,9" |
| Резолюция | 1600 × 720 px |
| Честота на опресняване | 120 Hz |
| Памет | 256GB |
| Максимална памет | Micro SD (до 1 TB) |
| Предна камера | 8 MP |
| Задна камера | 50 MP |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, hotspot |
| 2G |
|
| 3G |
|
| 4G | Да |
| GPS |
GPS
GLONASS GALILEO BDS |
| Цвят | Черен |
| Размери | 171,56 × 79,47 × 7,99 mm |
| Тегло | 205 g |
| Батерия | 6000 mAh |
| Функции |
Corning Gorilla Glass 3
Dolby Atmos FM радио IP64 Акселерометър Бързо зареждане Геомагнитен сензор Жироскоп Компас Лицево разпознаване Сензор за близост Сензор за околна светлина Четец за пръстов отпечатък |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | MZB0KOCEU |
Дизайн, Ярък дизайн, Вечна елегантност, REDMI 15C улавя ежедневната красота с естествени тонове и вечен дизайн. Обмислените детайли превръщат простичките моменти в трайни впечатления., Издръжливост, Масивна батерия от 6000 mAh (типично), По-голяма мощност, още по-елегантен, REDMI 15C разполага с масивна батерия от 6000 mAh в елегантен корпус. Насладете се на изключително дълъг живот на батерията без компромис със стил или комфорт – създаден за захранване на вашия ден и след това., Батерия с дълъг живот, Изключителна производителност на захранването, След завършване на 1000 пълни цикъла на зареждане, батерията може да поддържа 80% или повече от оригиналния си капацитет., 33W турбо зареждане, 33W турбо зареждане ви осигурява работа без притеснения, постигайки перфектен Бързо между зареждане и дълъг живот на батерията., Интелигентен механизъм за зареждане, Допълнително подобрява ефективността при зареждане, удължава живота на батерията и осигурява по-добро изживяване при зареждане в множество сценарии., Обратно зареждане, С поддръжка на обратно зареждане, вашият телефон се преобразува в преносима външна батерия, готов да зарежда вашите устройства по всяко време и навсякъде., Дисплей, Завладяващ 6,9-инчов Дисплей, До 120Hz AdaptiveSync, С поддръжка на адаптивна честота на опресняване до 120Hz, REDMI 15C се настройва към различни сценарии за по-плавно и по-отзивчиво визуално изживяване – независимо дали коментирате или гледате., Тройна сертификация от TÜV Rheinland, Дисплей, проектиран за комфорт на очите през деня, С DC затъмняване и TÜV Rheinland Сертификати за Low Blue Light, Flicker Free и Circadian Friendly, REDMI 15C осигуряват комфортно зрително изживяване през целия ден., Изживяване, Мощен осемядрен процесор, Постоянно плавна работа, Осемядрен процесор MediaTek Helio G81-Ultra съчетава ниска енергия за висока производителност на паметта, осигурявайки по-плавно изживяване дори при продължителна употреба., До 16GB RAM с разширение на паметта, Разширена RAM памет на флагманско ниво за по-плавна работа.,REDMI 15C се захранва от Xiaomi HyperOS 2, можете да се насладите на по-безпроблемно изживяване с Xiaomi Interconnectivity между вашите телефони и таблети, включително синхронизиране на извиквания, споделен клипборд., чат с Gemini, вашият AI помощник от Google, за да заредите идеите си с нови сили. Получете помощ с писане, брейнсторминг, учение и други.,Търсете всяко изображение, видео или текст на екрана си. Оградете, маркирайте, драскайте или докоснете, за да посочите точно това, което ви интересува, без да имате необходимите снимки на екрана., Камера, 50MP, AI система с двойна камера, Основната 50MP камера улавя сложни детайли и живи цветове, запазвайки вашите... най-ценните моменти, независимо дали става въпрос за оживени улици, портрети, съхранение или красиви залези., Ultra HD режим, Всяка снимка е кристално чиста шедьовър., Портретен режим, Вдъхновете живот на всяко изображение и превключете всеки портрет в произведението на изкуството., Режим Selfie beauty, Покажете красотата на вашия селфи, като всеки кадър изглежда естествено изискан., Надеждност, IP64 устойчивост на прах и вода, REDMI 15C е с IP64 устойчивост на прах и вода, осигуряваща надеждна защита срещу прах и водни пръски., Wet Touch Technology 2.0, Реагира точно, дори ако вие сте влажни, мазни или сапунени., Допълнителни функции, Откриване с пръстов отстрани, Минималистичен дизайн за ефективно включване, 200% усилване на звука, Изживейте богат, завладяващ звук, който изпълва всеки ъгъл, 3,5 мм жак за слушалки, Запазен класически дизайн на жака за слушалки
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Xiaomi H.K.Limited UNIT 1310A.13/F,Cable TV Tower 100085 Hong Kong, HK |
| Уебсайт | http://www.mi.com/en/ |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.