- Начало
- Мобилни устройства
- Смартфони
- Xiaomi
- Xiaomi Redmi A7 Pro 4GB/128GB Black (ID: 902942)
Смартфон Xiaomi Redmi A7 Pro 4GB/128GB Black MZB0N5QEU
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
ID: 902942
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
-
Xiaomi Redmi A7 Pro 4GB/128GB+ -
+Добави Слушалки- %
-
+Добави Външна батерия- %
-
=Добави Флаш карта- %
-
Купи комплектаЦена:12700 €/24839 лв.
| Серия | Redmi A7 Pro |
| Брой сим карти | Dual SIM |
| Операционна система | Xiaomi HyperOS 3 |
| Процесор | UNISOC T7250 processor |
| Чипсет | UNISOC T7250 |
| RAM-памет | 4GB |
| Видео карта | Mali-G57 |
| Размер на дисплея | 6.9" |
| Дисплей сензор | LCD |
| Резолюция | 1600 x 720 |
| Честота на опресняване | 120Hz |
| Памет | 128GB |
| Камера | 13 MP |
| Задна камера | 13 Megapixel |
| Мрежа | 2G/3G/4G |
| Wi-Fi | 802.11a/b/g/n/ac |
| 2G |
|
| 3G |
|
| 4G | Да |
| Bluetooth | 5.2 |
| Цвят | Черен |
| Размери | 171.56mm x 79.47mm x 8.15mm |
| Тегло | 208g |
| Батерия | 6000mAh |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | MZB0N5QEU |
Redmi A7 Pro 4/128 Black е надежден смартфон с разширена памет от 128GB, голям 6,71-инчов дисплей и издръжлива батерия, съчетаващ класически черен дизайн с висока функционалност за ежедневни задачи.
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Xiaomi H.K.Limited UNIT 1310A.13/F,Cable TV Tower 100085 Hong Kong, HK |
| Уебсайт | http://www.mi.com/en/ |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.