- Начало
- Мобилни устройства
- Таблети
- Blackview
- Blackview LINK 1 Kids WiFi 4/64GB 8.68-i... (ID: 885917)
Таблет Blackview LINK 1 Kids WiFi 4/64GB 8.68-i... BVLINK1KIDS_P
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Процесор: Rockchip RK3562
RAM-памет: 4 GB
Памет: 64 GB
Размер на дисплея: 8.68"
Тип: IPS
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
1 точка
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 885917
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Купи в комплект и спести
-
Blackview LINK 1 Kids WiFi 4/6+ -
+Добави Слушалки- %
-
+Добави Външна батерия- %
-
=Добави Флаш карта- %
-
Купи комплектаЦена:8900 €/17407 лв.
Характеристики
| Серия | LINK 1 Kids |
| Размер на дисплея | 8.68" |
| Резолюция | 1340x800 |
| Тип | IPS |
| Процесор | Rockchip RK3562 |
| RAM-памет | 4 GB |
| Памет | 64 GB |
| Слот за карти | up to 2 TB (Micro SD) |
| Предна камера | 5 Mpixel |
| Задна камера | 8 мегапиксела |
| Безжична мрежа | IEEE 802.11ax Wi-Fi 6 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Батерия | 5000 mAh |
| Цвят | Dreamy Purple |
| Тегло | 0.476 кг |
| Видео карта | Mali-G52 |
| Софтуер версия | Android 16 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Режим на готовност | Max 480hr |
| Вградени сензори | Face Unlock |
| Ширина | 231.7 |
| Височина | 154.5 |
| Дълбочина | 15 |
| Код на продукта | BVLINK1KIDS_P |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | |
| Уебсайт | https://support.blackview.hk/support/contact-us |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив