- Начало
- Мобилни устройства
- Таблети
- Blackview
- Blackview LINK 2 Tablet 8.68" (ID: 877571)
Таблет Blackview LINK 2 Tablet 8.68" BVLINK 2_B
код TECH26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: TECH26
Кода е валиден от 16.04.2026г. до 11.05.2026г.
Процесор: Unisoc Tiger T310
RAM-памет: 4 GB
Памет: 128 GB
Размер на дисплея: 8.68"
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
2 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 877571
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: TECH26
Кода е валиден от 16.04.2026г. до 11.05.2026г.
Купи в комплект и спести
-
Blackview LINK 2 Tablet 8.68"+ -
+Добави Слушалки- %
-
+Добави Външна батерия- %
-
=Добави Флаш карта- %
-
Купи комплектаЦена:10100 €/19754 лв.
Характеристики
| Размер на дисплея | 8.68" |
| Резолюция | 1340x800 |
| Процесор | Unisoc Tiger T310 |
| RAM-памет | 4 GB |
| Памет | 128 GB |
| Слот за карти | Supported Micro SD Card |
| Предна камера | 5 Mpixel |
| Задна камера | 8 мегапиксела |
| Безжична мрежа |
IEEE 802.11b
IEEE 802.11g IEEE 802.11n Wi-Fi 4 IEEE 802.11ac Wi-Fi 5 IEEE 802.11a |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| GPS | GPS, BeiDou, Galileo |
| Батерия | 5000 mAh |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 0.329 кг |
| Софтуер версия | Android 15 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Back-facing camera features | Google Lens |
| Режим на готовност | Max 480hr |
| Ширина | 212.94 |
| Височина | 125.58 |
| Дълбочина | 8.5 |
| Код на продукта | BVLINK 2_B |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | |
| Уебсайт | https://support.blackview.hk/support/contact-us |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив