- Начало
- Мобилни устройства
- Таблети
- Lenovo
- Idea Tab
- Lenovo Idea Tab 5G (ID: 891266)
Таблет Lenovo Idea Tab 5G ZAFM0163GR_B01
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Процесор: 2 GHz
Софтуер: Android 15
RAM-памет: 8GB
Памет: 128GB
Размер на дисплея: 11"
Тип: IPS
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
3 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 891266
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Купи в комплект и спести
-
Lenovo Idea Tab 5G+ -
+Добави Слушалки- %
-
+Добави Външна батерия- %
-
=Добави Флаш карта- %
-
Купи комплектаЦена:28500 €/55741 лв.
Характеристики
| Серия | Idea Tab |
| Серия | Idea Pad 5G |
| Софтуер | Android 15 |
| Размер на дисплея | 11" |
| Резолюция | 2560x1600 |
| Тип | IPS |
| Процесор | 2 GHz |
| Физически ядра | 8-core |
| RAM-памет | 8GB |
| Памет | 128GB |
| Цвят | Сив |
| Размери | 254.59 x 166.15 x 6.99 mm |
| Тегло | 480 g |
| 3G | Да |
| Гаранция | 36 месеца |
| 4G | Да |
| 5G | Да |
| Код на продукта | ZAFM0163GR_B01 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Lenovo Global Technology HK Limited Bilding Dept, 23/F, Lincoln House, 979 Quarry Bay, HK |
| Уебсайт | http://www.lenovo.com/bg/bg/ |
| Партньорска информация | PIC.bg е PC Platinum партньор на Lenovo |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка