- Начало
- Мобилни устройства
- Таблети
- Lenovo
- Idea Tab
- Lenovo Idea Tab Plus ZAG70071GR (ID: 901875)
Таблет Lenovo Idea Tab Plus ZAG70071GR ZAG70071GR
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Процесор: MediaTek Dimensity 6400
Софтуер: Android 15
RAM-памет: 8GB
Памет: 256GB
Размер на дисплея: 12.1"
Тип: IPS
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
3 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 901875
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Купи в комплект и спести
-
Lenovo Idea Tab Plus ZAG70071G+ -
+Добави Слушалки- %
-
+Добави Външна батерия- %
-
=Добави Флаш карта- %
-
Купи комплектаЦена:29900 €/58479 лв.
Характеристики
| Приложение | Бюджетни за офиса и дома |
| Серия | Idea Tab |
| Серия | Lenovo Idea Tab Plus |
| Софтуер | Android 15 |
| Размер на дисплея | 12.1" |
| Резолюция | 2560x1600 |
| Тип | IPS |
| Процесор | MediaTek Dimensity 6400 |
| Физически ядра | 8-core |
| RAM-памет | 8GB |
| Памет | 256GB |
| Предна камера | 8MP |
| Задна камера | 13 MP |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Батерия | 10200mAh |
| Цвят | Сив |
| Размери | 278.8 x 181.05 x 6.29 mm |
| Тегло | 530 g |
| Видео карта | Arm Mali-G57 MC2 GPU |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | ZAG70071GR |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Lenovo Global Technology HK Limited Bilding Dept, 23/F, Lincoln House, 979 Quarry Bay, HK |
| Уебсайт | http://www.lenovo.com/bg/bg/ |
| Партньорска информация | PIC.bg е PC Platinum партньор на Lenovo |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка