- Начало
- Мобилни устройства
- Таблети
- Lenovo
- Tab
- Lenovo Legion Tab ZAEF0024GR (ID: 901874)
Таблет Lenovo Legion Tab ZAEF0024GR ZAEF0024GR
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Процесор: Qualcomm® Snapdragon® 8 Gen 3
Софтуер: Android 14
RAM-памет: 12GB
Памет: 256GB
Размер на дисплея: 8.8"
Тип: LTPS
Гаранция:
5.0
от 5.0
(1)
Купи и събери
6 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 901874
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Купи в комплект и спести
-
Lenovo Legion Tab ZAEF0024GR+ -
+Добави Слушалки- %
-
+Добави Външна батерия- %
-
=Добави Флаш карта- %
-
Купи комплектаЦена:55900 €/1 09331 лв.
Характеристики
| Серия | Tab |
| Серия | Lenovo Legion Tab |
| Софтуер | Android 14 |
| Размер на дисплея | 8.8" |
| Резолюция | 2560x1600 |
| Тип | LTPS |
| Процесор | Qualcomm® Snapdragon® 8 Gen 3 |
| Физически ядра | 8-core |
| RAM-памет | 12GB |
| Памет | 256GB |
| Предна камера | 8MP |
| Задна камера | 13 MP + 2 MP |
| USB | 1x USB-C® (Hi-Speed USB / USB 2.0), with charging, OTG and audio 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with charging, DP-Out, OTG and audio |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Батерия | 6550mAh |
| Цвят | Черен |
| Размери | 208.54 x 129.46 x 7.79 mm |
| Тегло | 350 g |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | ZAEF0024GR |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Lenovo Global Technology HK Limited Bilding Dept, 23/F, Lincoln House, 979 Quarry Bay, HK |
| Уебсайт | http://www.lenovo.com/bg/bg/ |
| Партньорска информация | PIC.bg е PC Platinum партньор на Lenovo |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
5.0
1 отзива.
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка