- Начало
- Мобилни устройства
- Таблети
- Lenovo
- Yoga Tab
- Lenovo Yoga Tab ZAG60036GR (ID: 901876)
Таблет Lenovo Yoga Tab ZAG60036GR ZAG60036GR
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Процесор: Qualcomm® Snapdragon® 8 Gen 3
Софтуер: Android 15
RAM-памет: 12GB
Памет: 256GB
Размер на дисплея: 11.1"
Тип: LTPS
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
5 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 901876
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Купи в комплект и спести
-
Lenovo Yoga Tab ZAG60036GR+ -
+Добави Слушалки- %
-
+Добави Външна батерия- %
-
=Добави Флаш карта- %
-
Купи комплектаЦена:45900 €/89773 лв.
Характеристики
| Серия | Yoga Tab |
| Серия | Yoga Tab |
| Софтуер | Android 15 |
| Размер на дисплея | 11.1" |
| Резолюция | 3200x2000 |
| Тип | LTPS |
| Процесор | Qualcomm® Snapdragon® 8 Gen 3 |
| Физически ядра | 6-core |
| RAM-памет | 12GB |
| Памет | 256GB |
| Предна камера | 13.0MP |
| Задна камера | 13.0MP + 2.0MP |
| USB | 1x USB-C® (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), with charging, DP-Out and audio |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Цвят | Сив |
| Размери | 255.52 x 165.84 x 6.2 mm |
| Тегло | 458 g |
| Видео карта | Qualcomm® Adreno™ 750 GPU |
| Процесор серия | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 |
| Гаранция | 24 месеца |
| RAM type | LPDDR5x |
| Код на продукта | ZAG60036GR |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Lenovo Global Technology HK Limited Bilding Dept, 23/F, Lincoln House, 979 Quarry Bay, HK |
| Уебсайт | http://www.lenovo.com/bg/bg/ |
| Партньорска информация | PIC.bg е PC Platinum партньор на Lenovo |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка