- Начало
- Мобилни устройства
- Таблети
- Microsoft
- MICROSOFT Surface Go 4 Intel N200 10.5inch 8GB 64GB W11P Platinum XZ (ID: 885732)
Таблет MICROSOFT Surface Go 4 Intel N200 10.5inch 8GB 64GB W11P Platinum XZ XGT-00004
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 885732
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Купи в комплект и спести
-
MICROSOFT Surface Go 4 Intel N+ -
+Добави Слушалки- %
-
+Добави Външна батерия- %
-
=Добави Флаш карта- %
-
Купи комплектаЦена:67900 €/1 32801 лв.
Характеристики
| Приложение | Бюджетни за офиса и дома |
| Размер на дисплея | 10.5" |
| Резолюция | 1920 x 1280 |
| Съотношение | 3:2 |
| Физически ядра | Quad-Core |
| Turbo frequency | 3.7 GHz |
| RAM-памет | 8 GB |
| Цвят | Platinum |
| Тегло | 521 g |
| Цикли на зареждане | Up to 12.5 hours |
| Процесор серия | Intel N-series N200 / 1 GHz |
| Софтуер версия | Windows 11 Pro |
| Гаранция | 24 месеца (12 месеца за юридическо лице / 24 месеца за физическо лице) |
| Сензорен екран | Yes (10-point multi-touch) |
| Характеристики на дисплея | Corning Gorilla glass 3, PixelSense |
| Функции | Built-in kickstand, volume control |
| Аксесоари | Power adapter |
| Код на продукта | XGT-00004 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | +49 89 3176 0 |
| Адрес | Konrad-Zuse-Str.1 85716 Unterschleißheim Germany |
| Уебсайт | http://www.microsoft.com/bg-bg/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка