- Начало
- Мобилни устройства
- Таблети
- Xiaomi
- Xiaomi Pad 8
- Xiaomi Pad 8, 8GB, 128GB, Gray (ID: 901535)
Таблет Xiaomi Pad 8, 8GB, 128GB, Gray VHU6358EU
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Процесор: Snapdragon® 8s Gen 4 Mobile...
Софтуер: Xiaomi HyperOS 3
RAM-памет: 8GB
Памет: 128GB
Размер на дисплея: 11,2"
Тип: RGB LED
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
4 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 901535
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Купи в комплект и спести
-
Xiaomi Pad 8, 8GB, 128GB, Gray+ -
+Добави Слушалки- %
-
+Добави Външна батерия- %
-
=Добави Флаш карта- %
-
Купи комплектаЦена:39900 €/78038 лв.
Характеристики
| Серия | Xiaomi Pad 8 |
| Серия | Xiaomi Pad 8 |
| Софтуер | Xiaomi HyperOS 3 |
| Размер на дисплея | 11,2" |
| Резолюция | 3200 x 2136 |
| Тип | RGB LED |
| Процесор | Snapdragon® 8s Gen 4 Mobile Platform |
| RAM-памет | 8GB |
| Памет | 128GB |
| Предна камера | 8MP |
| Задна камера | 13 MP |
| Батерия | 9200mAh |
| Цвят | Сив |
| Размери | 251.22 x 173.42 x 5.75 mm |
| Тегло | 485 g |
| Звук | Quad speakers with immersive sound |
| Гаранция | 24 месеца |
| Вградени сензори | Accelerometer | Gyroscope | Front ambient light sensor (color temperature) | Rear ambient light sensor | Vibration sensor | Hall sensor | Magnetic sensor | Proximity sensor | RGB LED | IR remote control |
| Код на продукта | VHU6358EU |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Xiaomi H.K.Limited UNIT 1310A.13/F,Cable TV Tower 100085 Hong Kong, HK |
| Уебсайт | http://www.mi.com/en/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка