- Начало
- Телевизори, проектори и аксесоари
- Телевизори
- LG
- LG 24" 24TQ510S-WZ (ID: 901872)
Телевизор LG 24" 24TQ510S-WZ 24TQ510S-WZ
Големина на екрана: 24"
Технология: LED
Резолюция: 1366 x 768
Smart функции: WebOS
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
2 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 901872
Купи в комплект и спести
-
LG 24" 24TQ510S-WZ+ -
+Добави Аудио система- %
-
=Добави Стойка- %
-
Купи комплектаЦена:18500 €/36183 лв.
Характеристики
| Големина на екрана | 24" |
| Резолюция | 1366 x 768 |
| Технология | LED |
| Smart функции | WebOS |
| Common Interface (CI+) | HDMI(2ea); USB(USB2.0 1ea) |
| Размери | 563.1 x 340.9 x 59 mm |
| Тегло | 3.60 kg |
| Цвят | Бял |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | 24TQ510S-WZ |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | +82 (0)2 3777 1114 |
| Адрес | LG Twin Tower 128, Yeoui-daero, Yeongdeungpo-gu, Seoul, Korea |
| Уебсайт | http://www.lg.com/bg |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка