- LG 32" 32LQ630B6LA (ID: 313601)
Телевизор LG 32" 32LQ630B6LA 32LQ630B6LA
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
ID: 313601
Вземи супер отстъпка:
LG 32" 32LQ630B6LA+ -
+Добави Аудио система- %
=Добави Стойка- %
| Приложение | Best Seller |
| Големина на екрана | 32" (81.28 cm) |
| Резолюция | 1366x768 |
| Съотношение | 16:9 |
| Честота | 60Hz |
| Технология | LED |
| Тип на екрана | Flat, alpha 5 AI Processor Gen5 |
| Функции |
Телетекст (TTXT)
| Подобрение на картината |
Resolution Upscaler
| Smart функции | webOS Smart TV |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Свързаност |
2 HDMI
USB CI Slot ARC (Audio Return Channel) Digital audio out (optical) |
| Тунер | DVB-T2/C/S2 |
| Common Interface (CI+) |
2 x HDMI цифров вход
| Звук | 10W, 2.0 ch, Virtual surround Plus, Dolby Audio |
| Годишна консумация на енергия | 26 kWh |
| Енергиен клас | Class E |
| VESA размер | 200 x 200 mm |